reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle nie może zrobić kupki

emma73

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
49
Miasto
Piotrków Trybunalski
Od 03.06 jestem świeżo upieczoną mamą. Niestety od kilku dni moja córcia nie może zrobić kupki. Stosuje metodę karmienia mieszanego, z tym że mojego pokarmu (muszę odciągać laktatorem) jest tyle co kot napłakał, ok 50 ml z obu piersi, więc dzidzia więcej zjada mleka modyfikowanego. Podawałam jej mleko Hipp Combiotic, ale zaczęły się nasze problemy, a kiedy Małej pomagałam masażem brzuszka i dociskaniem nóżek do brzuszka to robiła taką zbitą kupkę. Obecnie ( od 2 dni) zmieniłam mleko na Bebiko i kupka ma konsystencję ok, ale problem w tym że córcia dalej zalatwia się tylko z moją pomocą.. już nie wiem jak jej pomóc :( dopajam ją wodą i herbatą koperkową, dostaje 1xdziennie Dicoflor.. może za często ją karmię (co 2-3 godziny) i nie zdąża przetrawić mleka? Z góry dziękuję za wszelką pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję za wszystkie rady :) chyba faktycznie wystarczyło poczekać na efekt zmiany mleczka, bo teraz już kupka jest kilka razy dziennie i to bez wspomagania :)
Dostawiaj mala jak najczesciej by pobudzic laktacje.Mleko zalecil lekaez czy sama kupujesz? Na pobudzenie jest tez dobra forma 7-5-3min na laktator.Moj maly tez mial problem do tego stopnia ze kupowalam takie wlewki z miodu ..jest starszy i problem minął..ale tez to moze byc zasluga mm..od kopru lepszy rumianek..gdyz rozluznia miesnie przez co dzidzi jest łatwiej
 
Dostawiaj mala jak najczesciej by pobudzic laktacje.Mleko zalecil lekaez czy sama kupujesz? Na pobudzenie jest tez dobra forma 7-5-3min na laktator.Moj maly tez mial problem do tego stopnia ze kupowalam takie wlewki z miodu ..jest starszy i problem minął..ale tez to moze byc zasluga mm..od kopru lepszy rumianek..gdyz rozluznia miesnie przez co dzidzi jest łatwiej
Sama kupiłam, ale lekarz wie z jakiego mleka korzystamy i powiedziała że jest ok.
 

Podobne tematy

Do góry