reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie podnoszenie główki

Dołączył(a)
6 Luty 2019
Postów
1
Witam mój 3miesieczny syn nie chce podnosić główki gdy leży na brzuszku ogólnie nie lubi leżeć na brzuszku i każda dłuższa chwila leżenia kończy się płaczem.Gdy jest trzymany w pionie główkę trzyma stabilnie i już nawet wykazuje chęci siadania zostaliśmy skierowanie na rehabilitację ale jak wiemy kolejki...Może mi któraś z was doradził inna metodę aby mały do czasu pierwszej wizyty u specjalisty mógł samodzielnie ćwiczyć podnoszenie główki nie koniecznie z pozycji,której
 
reklama
Rozwiązanie
Dokładnie jak Aguu pisze, u siebie na brzuchu dobrze dziecko kłaść, ewentualnie postawić przed dzieckiem lustro. Pediatra mi to doradziła bo moja też była złośliwiec i poskutkowało, dziecko szczęśliwe i o wiele dłużej chciała ćwiczyć. :)
Witam mój 3miesieczny syn nie chce podnosić główki gdy leży na brzuszku ogólnie nie lubi leżeć na brzuszku i każda dłuższa chwila leżenia kończy się płaczem.Gdy jest trzymany w pionie główkę trzyma stabilnie i już nawet wykazuje chęci siadania zostaliśmy skierowanie na rehabilitację ale jak wiemy kolejki...Może mi któraś z was doradził inna metodę aby mały do czasu pierwszej wizyty u specjalisty mógł samodzielnie ćwiczyć podnoszenie główki nie koniecznie z pozycji,której
Checi siadania?W jakich pozycjach go kladziecie? To brzmi na problemy z napięciem.
Co do główki to polecam kłaść u siebie na brzuchu często, jest mniej płasko i dzieci chętniej podnoszą patrząc na mamę.
 
Dokładnie jak Aguu pisze, u siebie na brzuchu dobrze dziecko kłaść, ewentualnie postawić przed dzieckiem lustro. Pediatra mi to doradziła bo moja też była złośliwiec i poskutkowało, dziecko szczęśliwe i o wiele dłużej chciała ćwiczyć. :)
 
Rozwiązanie
Do góry