reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podnoszenie dziecka pod paszki

Monag89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Lipiec 2019
Postów
152
Dziewczyny od kiedy, od którego miesiąca można podnosić dziecko pod paszki?
Moje ma 4 miesiące i stabilnie trzyma główkę. Ale ja podnosząc nadal podtrzymuje główke bo się trochę boję, wydaje mi się jeszcze takie delikatne.
A w jaki sposób podnosicie niemowlaki które już siedzą? Poprostu pod paszki czy inaczej?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Też uważam, że jak usiądzie, bo to oznacza,że dziecko ma klucz na tyle mocny kręgosłup. Ja syna gdzieś od 5 tak podnosiłam, bo wtedy też usiadł i zaczal raczkowac.
Wiek nie jest ważny, a mięśnie kręgosłupa.
Dziewczyny od kiedy, od którego miesiąca można podnosić dziecko pod paszki?
Moje ma 4 miesiące i stabilnie trzyma główkę. Ale ja podnosząc nadal podtrzymuje główke bo się trochę boję, wydaje mi się jeszcze takie delikatne.
A w jaki sposób podnosicie niemowlaki które już siedzą? Poprostu pod paszki czy inaczej?
Jak już samodzielnie siadła to pod paszki.
Nie pamiętam dokładnie od kiedy, ale 4m to chyba jeszcze za wcześnie:)
Ja myślę, że bliżej 6 m.
Córka jak zaczęła raczkować (7m) to już ją napewno tak przenosiłam:) teraz jak wkładam do krzesełka, to też tylko pod paszki .
 
Też uważam, że jak usiądzie, bo to oznacza,że dziecko ma klucz na tyle mocny kręgosłup. Ja syna gdzieś od 5 tak podnosiłam, bo wtedy też usiadł i zaczal raczkowac.
Wiek nie jest ważny, a mięśnie kręgosłupa.
 
Rozwiązanie
Do góry