reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Nie wiem co myśleć

reklama

Kazumi

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Październik 2019
Postów
123
Rozwiązania
0
Na zdjęciu rzeczywiście niewiele widać, ale jeśli druga kreska się pojawiła (nawet bardzo jasna) to jest wysokie prawdopodobieństwo ciąży - gratulacje! Najlepiej odczekać parę dni i powtórzyć test - kreska powinna być wtedy wyraźniejsza. Możesz też od razu wybrać się na badanie krwi i rozwiać wątpliwości.
 
reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
17 705
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Widzę cień cienia, a rzadko mi się to zdarza ;)
Możesz powtórzyć testy za kilka dni, a jeśli jesteś niecierpliwa (jak ja :D ), to idź na betę i od razu będziesz miała jasne i klarowne potwierdzenie, bez domysłów :D
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry