reklama

Nie wiem czy wzięłam Acard.... Prośba o poradę.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Cyntia85, 18 Luty 2014.

1. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Nie wiem czy wzięłam tabletkę. Biorę Acard ze względu na wcześniejsze 2 poronienia. Wyjęłam tabletki i w sumie nie wiem czy wzięłam (no zakręcona jestem, no). Leży sobie tak opakowanie koło mnie. Lepiej wziąć za dużo czy lepiej nie wziąć wcale? Nie wiem która opcja lepsza.

Czy któraś z Was, Kobietki, bierze Acard? Co byście zrobiły w takiej sytuacji?

2. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Nie wzięłam. Jutro wezmę parę godzin wcześniej niż zwykle.

3. reklama
  4. na_cik

na_cik Fanka BB :)

Hej Cyntia

A Acard to nie jest lek na serducho? I w profilaktyce zawałowej?:confused:

Myślę, że nie ma aż tak dużego wpływu na dzidziola...a przynajmniej ta 1 pominięta tabletka. Ale raczej bym nie brała dodatkowej w takiej sytuacji. Co by to nie było...

5. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Nacik - Acard jest też na rozrzedzenie krwi, co by nie doszło do mikrozatoru w macicy. Ten lek sprawia, ze macica jest lepiej ukrwiona. Mam przepisany Acard ze względu na wcześniejsze wczesne poronienia. Jeśli nie wzięłam tabletki, to moja krew mogłaby być gęstsza i się zastanawiałam czy lepiej by była gęstsza czy rzadsza.

6. na_cik

na_cik Fanka BB :)

W takiej sytuacji polecam Ci picie bardzo dużej ilości wody i jednak nie branie dodatkowej tabletki bo w drugą stronę mozesz dostać krwotoku ...

7. Ataraksja

Ataraksja Zaciekawiona BB

Wiem, że moja rada może być głupia, ale informacje powinny być w ulotce od leku. "W razie pominięcie dawki leku" i tak dalej :)

8. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Nie mam ulotki leku :-p Poza tym już nieaktualne ;-)

Poleć forum