reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Nie wiem czy wzięłam Acard.... Prośba o poradę.

Cyntia85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Lipiec 2013
Postów
4 044
Nie wiem czy wzięłam tabletkę. Biorę Acard ze względu na wcześniejsze 2 poronienia. Wyjęłam tabletki i w sumie nie wiem czy wzięłam (no zakręcona jestem, no). Leży sobie tak opakowanie koło mnie. Lepiej wziąć za dużo czy lepiej nie wziąć wcale? Nie wiem która opcja lepsza.

Czy któraś z Was, Kobietki, bierze Acard? Co byście zrobiły w takiej sytuacji?
 
reklama

na_cik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2012
Postów
751
Miasto
W-wa
Hej Cyntia

A Acard to nie jest lek na serducho? I w profilaktyce zawałowej?:confused:

Myślę, że nie ma aż tak dużego wpływu na dzidziola...a przynajmniej ta 1 pominięta tabletka. Ale raczej bym nie brała dodatkowej w takiej sytuacji. Co by to nie było...
 

Cyntia85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Lipiec 2013
Postów
4 044
Nacik - Acard jest też na rozrzedzenie krwi, co by nie doszło do mikrozatoru w macicy. Ten lek sprawia, ze macica jest lepiej ukrwiona. Mam przepisany Acard ze względu na wcześniejsze wczesne poronienia. Jeśli nie wzięłam tabletki, to moja krew mogłaby być gęstsza i się zastanawiałam czy lepiej by była gęstsza czy rzadsza.
 

na_cik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2012
Postów
751
Miasto
W-wa
W takiej sytuacji polecam Ci picie bardzo dużej ilości wody i jednak nie branie dodatkowej tabletki bo w drugą stronę mozesz dostać krwotoku ...
 

Ataraksja

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Luty 2014
Postów
40
Wiem, że moja rada może być głupia, ale informacje powinny być w ulotce od leku. "W razie pominięcie dawki leku" i tak dalej :)
 
reklama
Do góry