reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem jak interpretować test ciążowy

Czekolada1717

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Grudzień 2020
Postów
22
W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam dwa testy ciążowe i są blade kreski czy ten wynik można uznać za pewny?
Oczywiście zamierzam iść do lekarza.
Dolaczam zdjęcie
 

Załączniki

  • IMG_20201227_175118.jpg
    IMG_20201227_175118.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 266
reklama
Pozytywny jak nic :)
Jak chcesz to możesz zrobić beta HCG i powtórzyć po 48h żeby sprawdzić przyrost.
 
Ja jak robiłam test też była bladziutka kreska druga jak na jednym z tych zdjęć a teraz mam prawie 2 miesięcznego malucha,. Na drugim już masz dość wyraźną kreske. Może akurat na test wtedy za szybko było i nic nie pokazało, a miesiączka ile Ci sie spóźnia?
 
Ja jak robiłam test też była bladziutka kreska druga jak na jednym z tych zdjęć a teraz mam prawie 2 miesięcznego malucha,. Na drugim już masz dość wyraźną kreske. Może akurat na test wtedy za szybko było i nic nie pokazało, a miesiączka ile Ci sie spóźnia?
Okres tak naprawdę powinnam dostać wczoraj lub dziś więc takiego spoznienia nie ma, poprostu przeczuwałam że coś może być i to mnie skłoniło do zrobienia testu.
Jedna ta wyraźniejsza kreska to był pierwszy test a drugi wykonany "na siłę" zaraz po tym pierwszym.
 
Okres tak naprawdę powinnam dostać wczoraj lub dziś więc takiego spoznienia nie ma, poprostu przeczuwałam że coś może być i to mnie skłoniło do zrobienia testu.
Jedna ta wyraźniejsza kreska to był pierwszy test a drugi wykonany "na siłę" zaraz po tym pierwszym.
Mi sie akurat pare dni spóźniał okres. Ja kolejne też robiłam 2 jeden po drugim, ale pierwszy test wyszedł bladziutka kreska była. Do lekarza ja bym sie za jakieś 3-4 tyg umówiła na twoim miejscu, sama za szybko szłam i miałam niepotrzebne nerwy.
 
reklama
Do góry