reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Nie)zdrowe jedzonko

Paulla-ltn

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Listopad 2014
Postów
33
Ah te zachcianki...

Macie ochotę na jakieś dziwne potrawy ? A może całkiem normalne ale jakże zdrowe?

Fajnie napisać tu coś co by się zjadło, co ktoś fajnego ugotował i być inspiracją, bo myślę, że nie tylko mi czasem brakuje pomysłu na obiad a szczególnie zdrowy obiad...

:-):-):-)
 
reklama
Ja mam tak przy swoich mdłościach, że zjadłabym wszystko...ale jak tylko o czymś pomyślę to mi się nie dobrze robi....
Ale dziś będę robic wątróbkę z jabłuszkami i cebulką.... zobaczymy jak mi wejdzie...
 
michalina_ch też ostatnio kupiłam wątróbkę, a jak wczoraj byłam u położnej to dała mi taką książeczkę i tam jest napisane że mam unikać wszystkiego co jest z wątróbką ;/ sama nie wiem czy wierzyć bo pierwszy raz się z tym spotykam...
A to nowość! Myślałam, że bezalkoholowy to tylko Piccolo na specjalne okazje :-D
 
Ja kupowałam w Piotrze i Pawle- nie wiem czy jest ten sklep u Was-jest białe, czerwone i bąbelkowe ;) i wcale nie są drogie bo kosztują ok. 15 zł.
Można też kupić przez net, ale takie wino przez net koszttuje ok. 40 zł plus kozt wysyłki....
polecam więc te z Piotra i Pawła:D
 
reklama
Do góry