reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Nie)zdrowe jedzonko

Też jestem co chwilę głodna. Ledwo co po obiedzie a mi już w brzuchy burczy.
Dzisiaj jestem w niebie bo cały dzień jem rosołek mniam mniam taki gorący bo niestety przeziębienie się wdarło.
Zawsze gotowałam z samego kurczaka a tym razem zrobiłam z wołowiną jeszcze i mam mieszane uczucia, chyba wolę delikatny :)

Angi-wawa szczerze mówiąc nie wiem ile mogą stać bo faktycznie szybko schodzą :)

A wczoraj jak jeszcze dobrze się czułam zrobiłam kotleciki mielone z ziemniaczkami i kapustą zasmażaną.... wiem że to niezbyt lekkie ale jak można się oprzeć :-D

A co na kolacyjkę ? Kompletnie nie mam pomyslu ale jak przeczytałam tą sałatkę Michaliny to widzę cały czas paprykę grillowaną....
 
reklama
Jeeezzus, ja mam ciągle ochote na słodkie.. na sniadanie płatki potem jogurt a potem to już najchętniej bym jadła tylko kinder bueno -,-' :-)
 
U nas dzisiaj grochowka , ziemniaki z schabem i sałatka feta znowu he he

Martyska1223 w pierwszej ciąży to samo miałam ;) kinder bueno non stop i twix he he ba potrafiła lekko rozpuszczać czekoladę w twix by była taka mmmm : D
 
dziewczyny, a propos wątróbki:

"Wątroba jest narządem, który uczestniczy w metabolizmie substancji toksycznych, leków obecnych w paszy, które spożyło zwierzę. Wiele tych substancji ulega zmagazynowaniu w wątrobie. Po spożyciu wątróbki substancje te mogą niekorzystnie oddziaływać na rozwijający się płód" [parenting.pl]
 
ja raz na czas (powiedzmy 1 na 2 tygodnie). kiedyś piłam codziennie, ale teraz w ogóle nie mam na nią smaku. w sumie głównie piję jak mnie głowa rozboli, bo pomaga, a nie muszę brać przeciwbólowych.
 
reklama
ja właśnie niedawno zrobiłam sobie taką kawę z cykorią, bo piłam kiedyś chętnie, i od razu mnie wykręciło, niedobra :no:
 
Do góry