reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Nie)zdrowe jedzonko

A ja codziennie na śniadanie bułka albo chlebek pełnoziarnisty z powidłami od mojej mamy... Nic innego mi nie przechodzi przez gardło. W ciągu dnia jest lepiej, ale ranek jest kiepski.
 
reklama
Martyska - bardzo polecam zamówić pomarańcze prosto z Sycylii, tanie nie są, ale na prawdę warto. Ekologiczne, nie pryskane i każda sztuka przepyszna. Zamawiamy na incampagna.pl Mają też pycha awokado i to akurat dużo taniej niż w przeciętny sklepie w Wawie.

Angi - na śniadanie super pomysł, też dla dzieci, które nie przepadają za warzywami i trzeba im przemycać. Marchewkowe naleśniki z miodem: miksujesz 3 jajka, dodajesz 4,5 łyżki mąki pełnoziarnistej (my innej właściwie nie używamy), pół szklanki mleka, startą drobno marchewkę i łyżkę miodu (lub cukier). Smażysz z obu stron na teflonie bez tłuszczu lub z minimalną ilością. Jak ktoś lubi słodsze to można sobie jeszcze miodem posmarować.
 
Oo ewcia, dzięki za radę! A powiedz mi jak to jest z dostawą ? Normalnie kurier przywozi ? :D jak skończę prace to zerkne w domku co jest na tej stronie. Dzieki! :)
 
Normalnie kurier wnosi Ci paczkę do domu:), mnie to nadal fascynuje:D Zamawia się co miesiąc i kupujesz np. pakę 2kg awokado + 10 kg pomarańczek, trzymasz to w lodówce, zjadasz powoli i starcza Ci na miesiąc:) I smak cudowny i tego i tego!
 
Moje wyczekane pierożki z kapusta I grzybkami :)
Teściowa się zlitowala, i podzieliła się swoim świątecznym zapasem :D
 

Załączniki

  • 1418326024013.jpg
    1418326024013.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 46
reklama
no tak, ale np. 10 kg awokado to sporo... trzeba być koneserem na takie zakupy (; ja to na raz maks. 2 sztuki (robię z nich zupę-krem z zielonym ogórkiem, jogurtem naturalnym i koperkiem).
 
Do góry