reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieaktywny jeden jajnik

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2020
Postów
9
Cześć! Okazało się, ze jeden z jajników nie pracuje. Przez torbiel. Miesiączki regularne, wynik badania tarczycy książkowy. Czy którejś z Was udało się zajść w ciaze przy jednym pracującym jajniku? Lekarz powiedział ze będzie ciężko…
 
reklama
Cześć, ja miałam nie torbiel ale olbrzymią cystę która po miesięcznym leczeniu antykoncepcją się wchłonęła. Nie zaproponował jakiejś kuracji hormonalnej ? Może jest szansa, żeby się torbiel zmniejszyła :)
 
Miałam ogromną torbiel i opinia lekarzy w skrócie: "wyciąć nie działa"
obecnie dwie ciąże z tego jajnika :*
Trzymam kciuki za ciebie ❤️
 
Witam, nie ma co się na zapas martwić i nastawiać negatywnie. Ja osobiście mam raka macicy i zdrowe dziecko a to tego moja ciąża przebiega prawidłowo. Moja mam zaszła ziemna w ciąże bez jednego jajnika, ja i moja mama nasłuchaliśmy się od lekarzy żeby pogodzić się z myślą, że ciąży nie będzie lub z komplikacjami, a tu proszę JA jestem zdrowa 🤗
 
Do góry