reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niechęć do mleka !!!!!!!

reklama
Martula 5000 no to nie masz się aż bardzo co martwić,widocznie taka ilość wystarcza Twojemu maluszkowi,jedne dzieci jedzą więcej a inne mniej,moja córa też nie je dużo,zawsze grymasi przy jedzeniu,trzeba ją zabawiać żeby cokolwiek zjadła.A inne dzieci jedzą bez żadnych problemów.Każde dziecko jest inne.
 
Ja karmiłam synka piersia 13 miesiecy, a jak przestałąm, to niedługo po tym przyszedł moment, że synek nie chciał pic mleka i jeść zadnych serków i jogurtów. Radziłam sie pediatry, a ta mi odpowiedziałą, ze dzieci tak mają, ze co pewien czas mogą rezygnować z mleka na jakis czas i żebym się nie przejmowałą. bo wapń jest tez gdzie indziej np. w serze żółtym, pomarańczach. Rzerczywiście synkowi minęło to i znowu pił kakao, jadł jogurty. I tak jest do tej pory :tak:
 
Do góry