reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ekspres do mleka modyfikowanego

reklama
40 stopni to trochę mało. Mleko modyfikowane lepiej przygotować w cieplejszej wodzie 60-70 stopni. Tak dla bezpieczeństwa przed bakteriami
jeśli chodzi o bakterie to ekspress np mój najpierw leje gorąca do butelki a później uzupełnia zimną do chcianej ilości.. (tommee tippee) końcowa temperatura to 38stopni
 
40 stopni to trochę mało. Mleko modyfikowane lepiej przygotować w cieplejszej wodzie 60-70 stopni. Tak dla bezpieczeństwa przed bakteriami
Żeby poparzyć dziecko? Od urodzenia używam kubka kapuCup i z niego wychodzi temp ok 42 stopnie, taka tez nastawiam na noc. Córka ma 1,5 i nic jej nie dolega z tego powodu
 
Po co ekspres do mm? I tak wsypujesz proszek do butelki. Polecam czajnik z regulacją temperatury. Sama tak korzystam od porodu bo nie rozkręciła się moja laktacja. Cena niższa a potem czajnik zostaje. Polecam tefal ko851. Szybko się woda gotuje.
 
Po co ekspres do mm? I tak wsypujesz proszek do butelki. Polecam czajnik z regulacją temperatury. Sama tak korzystam od porodu bo nie rozkręciła się moja laktacja. Cena niższa a potem czajnik zostaje. Polecam tefal ko851. Szybko się woda gotuje.
Są takie gdzie wsypuje się mleko do pojemnika, jak w zwykłym ekspresie
 
40 stopni to trochę mało. Mleko modyfikowane lepiej przygotować w cieplejszej wodzie 60-70 stopni. Tak dla bezpieczeństwa przed bakteriami
Nie ma Pani niestety racji, wiele mlek w tak wysokiej temperaturze traci swoje właściwości, np. białka się ścinają i takie mleko nie ma żadnych wartości odżywczych dla dziecka i nie powinno zostać mu podane, na każdym mleku modyfikowanym jest zalecenie w jakich stopniach należy je przygotować.
 
Do góry