reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedrożny prawy jajowód

Daraa_94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Październik 2019
Postów
4 696
Witam czy którejś z Was udało się zajść w ciążę z jednym drożnym jajowodem? Jeśli tak to czy była to stymulacja, inseminacja, in vitro a może udało się naturalnie? Jestem po histerolaparoskopii i chromotubacji i wyszło, że prawy jajowod niedrożny.
 
reklama
Mi niestety nie, najpierw okazało się że jeden jajowod nie drożny, staraliśmy się dalej naturalnie ze stymulacja i bez bo miałam owulacje, miałam co miesiąc monitoring cyklu u ginekologa po 6 miesiącach okazało się, że drugi tez jest nie drożny. Pozostało in vitro.
 
Mi niestety nie, najpierw okazało się że jeden jajowod nie drożny, staraliśmy się dalej naturalnie ze stymulacja i bez bo miałam owulacje, miałam co miesiąc monitoring cyklu u ginekologa po 6 miesiącach okazało się, że drugi tez jest nie drożny. Pozostało in vitro.
I podchodzicie do in vitro?
 
Witam czy którejś z Was udało się zajść w ciążę z jednym drożnym jajowodem? Jeśli tak to czy była to stymulacja, inseminacja, in vitro a może udało się naturalnie? Jestem po histerolaparoskopii i chromotubacji i wyszło, że prawy jajowod niedrożny.
Tak ja miałam plastykę jajowodów i udrożniono 2 zaszłam w ciążę i urodziłam córkę . Po 2 latach kolejne sono-hsg jeden jajowód drożny drugi nie . W pierwszym cyklu znów ciąża 2 córka. To jest na prawdę indywidualna sprawa. Ja się stymulowałam od początku nie zachodziłam długo w naturalna ciążę. Później poronienia leczenie . Ale koniec końców urodziłam żywe dzieci.
Co mówi proponuje lekarz ? Partner przebadany?Wiesz mi lekarz powiedział tak :
3 miesiące naturalnie się starać
Później inseminacja
Na końcu on vitro
I tak ci osobiście radzę
Powodzenia
 
Tak ja miałam plastykę jajowodów i udrożniono 2 zaszłam w ciążę i urodziłam córkę . Po 2 latach kolejne sono-hsg jeden jajowód drożny drugi nie . W pierwszym cyklu znów ciąża 2 córka. To jest na prawdę indywidualna sprawa. Ja się stymulowałam od początku nie zachodziłam długo w naturalna ciążę. Później poronienia leczenie . Ale koniec końców urodziłam żywe dzieci.
Co mówi proponuje lekarz ? Partner przebadany?Wiesz mi lekarz powiedział tak :
3 miesiące naturalnie się starać
Później inseminacja
Na końcu on vitro
I tak ci osobiście radzę
Powodzenia
Dokładnie powiedział mi lekarz to samo żeby nadal się starać ja trochę się podłamałam tym wszystkim...martwi mnie to, że zazwyczaj mam z prawego jajnika owulacje
Mąż przebadany wszystko ok :)
 
Ja mam niedrożny prawy jajowód. Miałam histeroskopie i Sono HSG i po tym badaniu wyszło że prawy niedrożny. Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po Sono i to w momencie kiedy owulacja była po niedroznej stronie. 6 miesięcy po porodzie okazało się że znów jestem w ciąży i znów owu po niedroznej stronie. Obecnie zbliżam się do porodu bo już 34 TC. Także do dzieła 🙂
 
Ja mam niedrożny prawy jajowód. Miałam histeroskopie i Sono HSG i po tym badaniu wyszło że prawy niedrożny. Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po Sono i to w momencie kiedy owulacja była po niedroznej stronie. 6 miesięcy po porodzie okazało się że znów jestem w ciąży i znów owu po niedroznej stronie. Obecnie zbliżam się do porodu bo już 34 TC. Także do dzieła [emoji846]
Takie posty to miód na moje załamana macicę [emoji3590][emoji85]
 
reklama
Do góry