reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Niejasny wynik testu

Rozwiązania
0
Witam

Od 3 miesięcy z mężem staramy się o dzidziusia. Od listopada 2017 odstawiłam tabletki anty. Jestem 11 dni po stosunku, ok. 09.02 powinnam dostać @. Dziś rano zrobiłam test. Czy widzicie tu, kochane drugą, prawie niewidoczną kreseczkę, czy może popadam w paranoje? Czy któraś z Was miała taki przypadek? Jutro rano zrobię inny test, lecz chciałabym poznać Waszą opinię, gdyż jestem baaaardzo niecierpliwa :-)
received_1543348645712631.jpeg

Link do zdjęcia:
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a990dd708bde3.jpg

Załączniki

reklama

werka921

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Ano na tych już nie widać...
A sprawdzałaś jaką mają napisana czułość?
Tamten pierwszy może był bardzo czuły.
Inne testy mają prawo nie pokazać jeszcze ciąży, bo może być jeszcze przez nie niewykrywalna. W końcu nawet niepełne 2tyg od stosunku no to bardzo bardzo wczesnie.
U mnie minęły bodajże o ile dobrze pamiętam 3tyg od tego stosunku i miałam blada druga kreske, więc Twoja albo będzie bardzo blada tak jak na pierwszym teście albo jeszcze nie będzie jej wcale.
Zasuwaj na beta hcg z krwi i czekam na odpowiedź!:)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Witam

Od 3 miesięcy z mężem staramy się o dzidziusia. Od listopada 2017 odstawiłam tabletki anty. Jestem 11 dni po stosunku, ok. 09.02 powinnam dostać @. Dziś rano zrobiłam test. Czy widzicie tu, kochane drugą, prawie niewidoczną kreseczkę, czy może popadam w paranoje? Czy któraś z Was miała taki przypadek? Jutro rano zrobię inny test, lecz chciałabym poznać Waszą opinię, gdyż jestem baaaardzo niecierpliwa :-)
Zobacz załącznik 838234

Link do zdjęcia:
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a990dd708bde3.jpg
No jest bladzioch :)
Zobaczymy po jutrzejszym :)

K

Kkk88

Gość
Ja nie widze ale to może kwestia tego że oglądam na telefonie. Testy najlepiej wykonywać po dacie spodziewanej miesiączki

AmMaWi

Rozwiązania
0
Wydaje się że blada kreska jest. Ale narazie nie ma co się nakręcać. Należałoby zrobić test innej firmy a albo Beta Hcg.

Annna30

Rozwiązania
2
Ja też nie mogłam się doczekać i w pierwszej ciąży miałam podobną kreskę. Pytałam się męża czy on też to widzi. Zrób zdjęcie jak kreska będzie mocniejsza ;). Ps. I też staraliśmy się od trzech miesięcy :).

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ja tu nic nie widzę. Poza tym zrobiłaś test zdecydowanie za wcześnie. Powtórz w dniu miesiączki lub idź na betę.

D

Deleted member 176021

Gość
Bardzo bardzo blada. W powiększeniu coś widać.
Ja tu nic nie widzę. Poza tym zrobiłaś test zdecydowanie za wcześnie. Powtórz w dniu miesiączki lub idź na betę.
Ja robiłam test 4 dni przed@ i miałam mocniejszego bladziocha:) widocznego przede wszystkim:)
Ale i owu mialam 9dc:)

Ewelina271990

Rozwiązania
1
Witam

Zobacz załącznik 838234

Link do zdjęcia:
Widzę,ale naprawdę blada blada też taki miałam pierwszy test

ivvonka

Rozwiązania
1
Ledwo widoczna, ale jest. Tak, jak piszesz: trzeba powtórzyć.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry