reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NIEOBECNOSC

Iza Trzymaj sie dzielnie i szybciutko do nas wracaj!!! Napewno o was nie zapomnimy i bedziemy czekac na odzew :tak:
 
reklama
Iza nikt chyba z forum Was nie zapomni jak możesz tak myśleć i niech szybciorkiem znajdzie się fajowa firma z netem i podpisuj umowę i wracaj do nas.
 
Iza, no coś Ty jak możemy zapomnieć Karolcię? Nigdy!!!!

Ciekawe co u Dori i Kosmi. Ma ktoś może z nimi kontakt?
 
Kochane melduje ze przez dluzszy czas mnie nie bedzie na BB :-:)-:)-:)-:)-:)-(
W sobote lecimy do Grecjii a potem smigamy na mzury na jakies 2-3 tygodnie.
Postaram sie skrobnac cos czasem ale melduje obyscie sie niemartwily ze zniknelam ;-)
 
Buba - bawcie się dobrze na wakacjach:-):-):-).

Ja wyjeżdżam w niedzielę na tydzień do Krynicy Morskiej ale będę miała laptopa to może uda się od czasu do czasu wejśc na bb;-);-);-)
 
Maarta Wysylam Ci na priva moj nr.tel a ty kochaniutka jesli mozesz podeslij mi swoj no i jestesmy w kontakciku :tak: zecz jasna.mazury moga tego nie przezyc....;-)
Ostatnio sie zgapilam ze skasowalm ta liste od Magdaleony z kontaktami....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Asiun kochana,wypoczywaj,wypoczuwaj!!!!Pogoda ma byc sliczniutka :tak:
 
reklama
Buba nie lec, chwila, poczekaj. Ma zlocie mowilas mi o jakies miejscowosci nad morzem, gdzie jest malo ludzi i super plaza. Powiedz mi co to bylo bo ja mam skleroze :-D:-D:-D
No i bawcie sie dziewczyny, bo papajka chyba jedzie z Toba :-D:-D:-D
Tylko nie pokazuj nikomu numeru swojej stopy bo jeszcze powiedza o tym w wiadomosciach :-D:-):-)
 
Do góry