reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

NIEOBECNOSC

Anek@

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej zaczelam ten watek bo chyba juz czas...coraz blizej terminow, poza tym chyba niektore dzidzie moga byc wczesnej..a wiec jesli zdazycie napisac ;), albo wiecie o dluzszej nieobecnosci to wpiszcie sie badz tez czas przeszkolic panow zeby w razie co napisali, ze Was nie bedzie ciut dluzej.

reklama

Rybcia_21

Miasto
Bydgoszcz Nottingham
Rozwiązania
0
To ja pierwsza wpisuje moją nieobecność,jutro ide do szpitala i nie wiem ile będą mie tam trzymać.Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Irlandia

Mama Kwietniowa 2006
Miasto
Aleksandrów Łódzki
Rozwiązania
0
To ja przy okazji też się odliczę. Jutro idę znów poleżeć. Będę się upierać, żeby wrócić w poniedziałek a najpóźniej we wtorek. O ile z Młodym będzie wszystko dobrze. Dziś szykowanie, prasowanie i zostawianie mieszkania w jako-takim porządku - ciekawe co znajdę jak wrocę. ;) ;D ::)

a+t+?

MAJOWA MAMA 06'
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
No to Irlandia powodzenia w szpitalu i obys wrocila wtedy kiedy sobie zaplanowalas.

Magdaleona

Rozwiązania
0
To dopisuję się do listy od jutra do odwołania idę rodzić! ;D

kasianka

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Powodzenia Magdaleona!! TRzymam kciuki. Ja jeszcze muszę poczekać 4 dni bo mój gin na narty sobie pojechał żartowniś :mad: :mad:

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Rozwiązania
0
No Magdaleona, ale relacje jak najszybciej :) Umrzemy tu wszystkie z ciekawości :) Trzymamy kciuki!!

dori

Rozwiązania
0
Magdaleona, trzymam kciuki. To będzie pierwsze nasze kwietniowe dzieciątko. Jak najszybciej do nas wracaj.

iza1

Miasto
Tauzen :)
Rozwiązania
0
Magdaleona - ja też trzymam kciuki, fajnie sie masz już niedługo przytulisz swoje dzieciątko :D

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry