reklama

NIEOBECNOSC

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez Anek@, 12 Marzec 2006.

1. Anek@

Anek@ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej zaczelam ten watek bo chyba juz czas...coraz blizej terminow, poza tym chyba niektore dzidzie moga byc wczesnej..a wiec jesli zdazycie napisac ;), albo wiecie o dluzszej nieobecnosci to wpiszcie sie badz tez czas przeszkolic panow zeby w razie co napisali, ze Was nie bedzie ciut dluzej.

2. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja pierwsza wpisuje moją nieobecność,jutro ide do szpitala i nie wiem ile będą mie tam trzymać.Pozdrawiam wszystkie mamusie.

3. reklama
  4. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja przy okazji też się odliczę. Jutro idę znów poleżeć. Będę się upierać, żeby wrócić w poniedziałek a najpóźniej we wtorek. O ile z Młodym będzie wszystko dobrze. Dziś szykowanie, prasowanie i zostawianie mieszkania w jako-takim porządku - ciekawe co znajdę jak wrocę. ;) ;D ::)

5. a+t+?

a+t+? MAJOWA MAMA 06'

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to Irlandia powodzenia w szpitalu i obys wrocila wtedy kiedy sobie zaplanowalas.

6. Magdaleona

Magdaleona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To dopisuję się do listy od jutra do odwołania idę rodzić! ;D

7. kasianka

kasianka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Powodzenia Magdaleona!! TRzymam kciuki. Ja jeszcze muszę poczekać 4 dni bo mój gin na narty sobie pojechał żartowniś :mad: :mad:

8. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No Magdaleona, ale relacje jak najszybciej :) Umrzemy tu wszystkie z ciekawości :) Trzymamy kciuki!!

9. dori

dori Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Magdaleona, trzymam kciuki. To będzie pierwsze nasze kwietniowe dzieciątko. Jak najszybciej do nas wracaj.

10. reklama
  11. iza1

iza1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Magdaleona - ja też trzymam kciuki, fajnie sie masz już niedługo przytulisz swoje dzieciątko :D

12. kosmi

kosmi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my również trzymamy kciuki :) ja i mój brzuszek :)

Poleć forum