reklama

NIEOBECNOSC

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez Anek@, 12 Marzec 2006.

1. Anek@

Anek@ Fanka BB :)

Hej zaczelam ten watek bo chyba juz czas...coraz blizej terminow, poza tym chyba niektore dzidzie moga byc wczesnej..a wiec jesli zdazycie napisac ;), albo wiecie o dluzszej nieobecnosci to wpiszcie sie badz tez czas przeszkolic panow zeby w razie co napisali, ze Was nie bedzie ciut dluzej.

2. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

To ja pierwsza wpisuje moją nieobecność,jutro ide do szpitala i nie wiem ile będą mie tam trzymać.Pozdrawiam wszystkie mamusie.

3. reklama
  4. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

To ja przy okazji też się odliczę. Jutro idę znów poleżeć. Będę się upierać, żeby wrócić w poniedziałek a najpóźniej we wtorek. O ile z Młodym będzie wszystko dobrze. Dziś szykowanie, prasowanie i zostawianie mieszkania w jako-takim porządku - ciekawe co znajdę jak wrocę. ;) ;D ::)

5. a+t+?

a+t+? MAJOWA MAMA 06'

No to Irlandia powodzenia w szpitalu i obys wrocila wtedy kiedy sobie zaplanowalas.

6. Magdaleona

Magdaleona Fanka BB :)

To dopisuję się do listy od jutra do odwołania idę rodzić! ;D

7. kasianka

kasianka Fanka BB :)

Powodzenia Magdaleona!! TRzymam kciuki. Ja jeszcze muszę poczekać 4 dni bo mój gin na narty sobie pojechał żartowniś :mad: :mad:

8. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

No Magdaleona, ale relacje jak najszybciej :) Umrzemy tu wszystkie z ciekawości :) Trzymamy kciuki!!

9. dori

dori Fanka BB :)

Magdaleona, trzymam kciuki. To będzie pierwsze nasze kwietniowe dzieciątko. Jak najszybciej do nas wracaj.

10. reklama
  11. iza1

iza1 Fanka BB :)

Magdaleona - ja też trzymam kciuki, fajnie sie masz już niedługo przytulisz swoje dzieciątko :D

12. kosmi

kosmi Fanka BB :)

my również trzymamy kciuki :) ja i mój brzuszek :)

Poleć forum