reklama

Nieobecności -informacje bez komentarzy i pogaduch!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym' rozpoczęty przez megusek, 19 Czerwiec 2009.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

Pomyślałam, że sporo z nas myśli o innych, które nie piszą. Czasem nie wiemy dlaczego ktoś zniknął. Takie są prawa sieci, można być anonimowym ale i można się zżyć. Jeżeli macie wieści od kogoś kto np nie ma dostępu do sieci, albo jest na forum ale nie udziela się u nas, bądź same chcecie wyjechać np teraz na wakacje ..to że ktoś napisze, że nie będzie pisał z nami w ogóle jest raczej mało prawdopodobne, ale tmoże się zdarzyć ;-) - piszcie w tym wątku, w ten sposób :
    Kto - co z nim -do kiedy
    J - nie ma podłączenia do neta - czas nie określ

Łatwo znajdziemy to czego szukamy w gąszczu minuskuł ;-)

2. Martussa82

Martussa82 Hankowa Matka-Wariatka :)

Martussa82 -melduje, że ma remont i zagląda tu nieregularnie!! czas nieokreślony

3. reklama
  4. kraf83

kraf83 Wdrożona(y)

kraf83 - coś mi się z netem dzieje bo mam dziadowski i ostatnio działa rano a potem działa jakby chciała a nie mógł - czas nieokreślony bo zbieram się żeby do administratora zadzwonić i zapytać co się dzieje. :) - JUŻ DZIAŁA NORMALNIE :)

Ostatnia edycja: 1 Lipiec 2009
  5. Rufka

Rufka Fanka BB :)

Rufka - brak stałego dostępu do neta - czas nieokreślony.
    Pamiętam i zaglądam sporadycznie od czasu do czasu, gdy gdzieś nadarzy się okazja.

6. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

J- narazie łącze dwutygodniowe, próbne. Jakby mnie nie było... to znak , że zastanawiam sie nadal nad jakimś stałym, dobrym łączem.

7. antar

antar Mamy lutowe'09

Jestem odcieta od internetu, zapsuł nam się modem, czasem piszę jak jestem u mamy albo u niej w pracy. W środe być może założą nam już stałe łącze.

8. golimek

golimek Mama Franka i Helki

Kochane, ja już ale trochę mnie nie ma;-) Mam sajgon w domu po wakacjach, w domu prawie 40 stopni i nie wyrabiam, więc z doskoku będę, ale mam nadzieję, że długo to nie potrwa.

9. cath25

cath25 Fanka BB :)

Kochane, wybywam na 2 tyg bede bez dostepu do sieci.

10. reklama
  11. kraf83

kraf83 Wdrożona(y)

przeprowadziłam się na wioche....na razie nie mam neta, klikam teraz od mamy. Jestem na etapie szukania jakiegoś dostawcy

12. maran-atha

maran-atha Fanka BB :)

maran-atha - jestem teraz w Polsce na wakcjach i czasu brak na regularne czytanie i pisanie- powinnam wrócić do swiata forum pod koniec lipca :)

Poleć forum