reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nieobecności -informacje bez komentarzy i pogaduch!!!

megusek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pomyślałam, że sporo z nas myśli o innych, które nie piszą. Czasem nie wiemy dlaczego ktoś zniknął. Takie są prawa sieci, można być anonimowym ale i można się zżyć. Jeżeli macie wieści od kogoś kto np nie ma dostępu do sieci, albo jest na forum ale nie udziela się u nas, bądź same chcecie wyjechać np teraz na wakacje ..to że ktoś napisze, że nie będzie pisał z nami w ogóle jest raczej mało prawdopodobne, ale tmoże się zdarzyć ;-) - piszcie w tym wątku, w ten sposób :
Kto - co z nim -do kiedy
J - nie ma podłączenia do neta - czas nie określ

Łatwo znajdziemy to czego szukamy w gąszczu minuskuł ;-)

reklama

kraf83

Wdrożona(y)
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
kraf83 - coś mi się z netem dzieje bo mam dziadowski i ostatnio działa rano a potem działa jakby chciała a nie mógł - czas nieokreślony bo zbieram się żeby do administratora zadzwonić i zapytać co się dzieje. :) - JUŻ DZIAŁA NORMALNIE :)

Ostatnia edycja:

Rufka

Rozwiązania
0
Rufka - brak stałego dostępu do neta - czas nieokreślony.
Pamiętam i zaglądam sporadycznie od czasu do czasu, gdy gdzieś nadarzy się okazja.

Justa_82

Mamuśka x3
Miasto
R-m
Rozwiązania
0
J- narazie łącze dwutygodniowe, próbne. Jakby mnie nie było... to znak , że zastanawiam sie nadal nad jakimś stałym, dobrym łączem.

antar

Mamy lutowe'09
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Jestem odcieta od internetu, zapsuł nam się modem, czasem piszę jak jestem u mamy albo u niej w pracy. W środe być może założą nam już stałe łącze.

golimek

Mama Franka i Helki
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Kochane, ja już ale trochę mnie nie ma;-) Mam sajgon w domu po wakacjach, w domu prawie 40 stopni i nie wyrabiam, więc z doskoku będę, ale mam nadzieję, że długo to nie potrwa.

cath25

Rozwiązania
0
Kochane, wybywam na 2 tyg bede bez dostepu do sieci.

kraf83

Wdrożona(y)
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
przeprowadziłam się na wioche....na razie nie mam neta, klikam teraz od mamy. Jestem na etapie szukania jakiegoś dostawcy

reklama

maran-atha

Rozwiązania
0
maran-atha - jestem teraz w Polsce na wakcjach i czasu brak na regularne czytanie i pisanie- powinnam wrócić do swiata forum pod koniec lipca :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
blond_20 ♥ Nieobecności i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZA ♥ Dzieci urodzone w czerwcu 2012 187
Angelie Nieobecności Archiwum kwiecień 2012 15
M Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności Dzieci urodzone w marcu 2009 3776
czarna79 Nieobecności i wieści Dzieci urodzone w październiku 2008 2196
Mamoot Nieobecności Dzieci urodzone w czerwcu 2008 795
Moniqa Odp: Nieobecności Dzieci urodzone w październiku 2006 0
Mała_Mi Nieobecności Dzieci urodzone w październiku 2006 399
M Nieobecności :) Zapiski archiwalne listopadówek 458
E Bardzo źle psychicznie znoszę informacje o tragediach z udziałem dzieci. Potrzebuję porady 7
A Projekt P21 - informacje, opinie Przedszkolaki 0
ulenka7883 Informacje o narodzinach grudniowych dzieciaczków i gratulacje dla szcęśliwych mam Dzieci urodzone w grudniu 2014 217
Jagoda23 Przydatne linki i informacje Dzieci urodzone w grudniu 2014 6
vici Informacje o MKP,KBG,Familienbeihilfe itp Mamy z Austrii 23
Patili Informacje o Kindergarten Mamy z Austrii 1
A Skaza białkowa - nowe informacje - przepisy Dzieci urodzone w październiku 2013 3
monia~ Informacje z porodówki!!! - bez komentarzy Dzieci urodzone we wrześniu 2013 31
ulala Informacje ze szpitala BEZ KOMENTARZY !! Dzieci urodzone w listopadzie 2012 8
I Ważne informacje dla Mam w Holandii Mamy z Holandii 39
Ssabrinaa Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY) Archiwum listopad 2011 115
Anulka8700 Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy] Archiwum październik 2011 93
Agunia1985 Informacje o porodzie w Grodzisku Wielkopolskim Poleć szpital, lekarza, położną 8
szuszu888 Informacje, wiadomości i sms-y od Sierpniowych Mamusiek(bez komentarzy) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 147
_Roszpunka_ To co ważne- regulamin, ogłoszenia, ważne informacje Dzieci urodzone w maju 2011 33
sasanka.1 Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA Dzieci urodzone w lipcu 2010 66
paramore ciąża po konizacji szyjki macicy- proszę o informacje Ciąża, poród, połóg 7
Marta1981 Forumowe informacje i ogłoszenia dzieci urodzone w lipcu 2007 1
Marta1981 Forumowe informacje i ogłoszenia Lublin 14
mea_osi przydatne linki i informacje do ktorych czasem sie wraca !! Dzieci urodzone w grudniu 2009 31
mea_osi Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!! Archiwum mam grudniowych 920
_Roszpunka_ Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech Archiwum mam listopadowych 1467
aniaslu Wazne informacje-przeczytaj zanim napiszesz reklamę Przedszkola 2
A Informacje :-) Dzieci urodzone w lutym 2008 7
Silka Przydatne informacje Dzieci urodzone w kwietniu 2008 60
A Czy mogę byc w ciąży? Ciąża, poród, połóg 5
N Antykoncepcja awaryjna, stosunek przerywany, a ciąża Ciąża, poród, połóg 10
N Pęcherzyk ciąży z pęcherzykiem zoltkowym bez zarodka. Potrzebuję porady 12
M Czy to purple crying? Płacz bez powodu Potrzebuję porady 13
aniaslu Tylko najnowsze doniesienia o koronawirusie bez komentarzy. Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 25
Maja4441 Porada recepturowa. Potrzebuję porady 4
P Początki ciąży bez objawów? Potrzebuję porady 18
A Powiekszony pęcherzyk zoltkowy bez embriona Potrzebuję porady 18
A Mleko modyfikowane bez cukru Potrzebuję porady 1
Wiktoria_W Oddam Duphavit Pregna za darmo. Bez jednej tabletki :) Potrzebuję porady 0
N Test ciążowy blade kreski, bez sił Staramy się 16
Pani M Próba zajścia w ciąże bez skutku Potrzebuję porady 24
O Okres a współżycie bez zabezpieczenia Potrzebuję porady 19
PaulinaRP Poronienie wywoływane bez łyżeczkowania Potrzebuję porady 3
A Co w przypadku ciazy bez zarodka? Potrzebuję porady 9
M Poród ze znieczuleniem czy bez ? Potrzebuję porady 13
J Seks bez zabezpieczenia 5 dni przed owulacja Potrzebuję porady 8