reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Hej Dziewczyny, melduję się że jestem i wszystko ok, tylko przy tak cudnej pogodzie przez ten weekend nie miałam ochoty nawet włączać komputera. Mam nadzieję, że nadrobię zaległości, bo widzę, że sporo postów przybyło. Pozdrawiam Was Wszystkie :-D
 
reklama
Dziewczyny, odmeldowuję się na kilka dni - nie było mnie w weekend, bo byliśmy z naszym psem na wystawie, a jutro wcześnie rano jedziemy do Niemiec po samochód. Mojego męża dopadł syndrom wicia gniazda i doszedł do wniosku, że koniecznie, ale to koniecznie musi natychmiast kupić dużego rodzinnego vana (chociaż ma wielkie kombi :-)) - wypatrzył kilka sztuk u niemieckich dealerów i organizujemy wyprawę. Traktuję ją jako takie małe wakacje - przynajmniej na kilka dni oderwiemy się od pracy :-) Chociaż z powrotem będę musiała jechać sama naszym starym autem i pewnie wynudzę się strasznie, a to jakieś 900 km, bo do Frankfurtu jedziemy. No i ze względu na mój stan rozłożyliśmy sobie drogę powrotną na dwa dni - w efekcie wracamy dopiero w piątek wieczorem. Pozdrawiam!!!
 
reklama
Dziewczyny a moze na zamkniętym zostawiłybyśmy swoje nr. telefonów, żeby w razie co zadzwonić czy napisać sms-ka i dowiedzieć się jak jakas nieobecna mama się nie odzywa co tam u niej słychać i jak się czuje. Bo róznie bywa. A internet nie zawsze jest pod ręką.
Nie wim co o tym sądziecie ale to taka moja propozycja. A na zamkniętym są same swoje Mamusie i cioteczki.
W sumie zaczęłam sama martwić się o Głuszka.
Mogłybyśmy wysłać na PM wiadomość do naszych Drogich Moderatorek i zrobiły by listę, tak żeby te numery były w jednym miejscu.
 
Do góry