reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

ja też już jestem, mąż pojechał w niedziele do pracy, tylko komp mi coś wariuje, jutro ma przyjść informatyk zerknąć co się z nim dzieje.:dry::tak:
 
reklama
Heja, Ciotki.
Wrocilismy znad morza, bylo bossssko. Szkoda tylko, ze Mateusz przywiozl sobie nowego przyjaciela - ROTAWIRUSA - wiec na razie nie mam sily i glowy do pisania.....
Ale sciskamy Was wszystkich!!
 
oj oj..ja tez urlopowałam sie w PL z rotawirusem....no i wiem jak on moze wymeczyc...Zdrówka Mateuszku!!!!!
 
Dzieki, Kochane. Dzisiaj juz duzo lepiej z brzuszkiem, ale wymeczony ten moj maly Zuch, ze hoho...... Slabiuuutki taki, caly czas na raczkach, a do tego opcja-mazgaj mu sie wlaczyla.............
 
reklama
Do góry