reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
I my meldujemy powrót:) rozpakuję torby i wrzucę zdjęcia, ale to pewnie nie dziś, padam, ale było bosko:)
 
Ja juzzzzz jestem...Wrocilismy dzis w nocy... Mam fure prania...piore wlasnie druga pralke...ale zanim dojde do ladu pewnie jeszcze dobe potrwa :-) A teraz poczytam troche...potem zaladuje fotki :-)
 
My sie witamy ze Szwecji. Przypłyneliśmy tu we czwartek i pare dni ja musiałam dojść ze soba do ładu ale teraz bede klikac. Do Polski wracamy chyba 30
 
reklama
a ja własnie przegladałam sobie nasze staaare zdjecia i natknełam sie na aniasorhe - zerknełam kiedy była u nas ostatnio...no i logowala sie 7 sierpnia:-)...szkoda, ze nic do nas nie napisałas Aniu - ciekawa jestem co u Oleńki..i jakie czy ma brata/czy siostrzyczke..itd...wogole co u Was słychac?..no szkoda...


i co sie dzieje z Kakaw???>..gdzie nasza pieknosc Sandra sie "włóczy"?:-D
 
Do góry