reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

Stokrotki, HURRRA! Oj masz co nadrabiać, ale przede wszystkim szybciutko napisz jak było no i zasyp nas zdjęciami Zosieńki!!!
 
reklama
witajcie laski-widzialam juz Twoj opis na gg...Napewno ciezki musial byc dla Was ostatni tydzien wiedzac ze szybkimi krokami zbliza sie koniec i czas do domu...Ale jak to mowia "w zyciu piekne sa tylko chwile" i dla nich warto zyc...Juz nie moge doczekac sie fotki Zosienki-Napewno bardzoooo wyrosla...;-):-D:-)
 
Hej Stokrotki a już się zastanawiałam co Was tak długo nie ma?, Czy na stełe u męża zostałyście ...a tu prosze jak miła niespodzianka :-)
 
Więc tak w skrócie ;jeszcze jesteśmy u naszego najkochańszego faceta ale 13 listopada (czyli za 10dni ) wracamy do Polski :""(. NIe miałam zbytnio czasu zagladać do Was moje kochane babeczki, bo mieliśmy z mężem mnustwo załatwiania w związku z naszą styczniową przeprowadzką "na stałe". No wiecie mieszkanie, urzędy ,lekarze, garda, auto i takie tam ...... Ale już obiecuję (przedewszystkim samej sobie) że już nigdy nie narobie sobie takich zaległości na forum :) a zdjęciami niebawem was zasypie hihihi :)
 
Ja będę przez weekend nieobecna, albo prawie nieobecna, bo od jutra rano zaczynam przygotowania do Chrzcin Wojciaszka.
 
reklama
Do góry