• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nieobecnosci...

reklama
Hej Aniu, fajnie, że wróciliście!
Oj współczuję Ci bardzo, ale tak jak pisze Basia, za niedługo powinno byc wszystko w porządku! U nas różnie - na noc zawsze zasypia sam - raz szybciej, raz dłużej, za to w ciągu dnia szkoda mu czasu na spanie i walczy do upadłego. Jak po raz nasty wchodzę do pokoiku i przekonuję go do położenia się i przytulenia do pieseczka i nic to nie daje, to biorę do łózka, przytula się i zasypia. Wtedy odnoszę go do łóżeczka i śpi...
Głowa do góry!
 
Kochane cioteczki - jestesmy z Wami codziennie:-)- ale nie zawsze udaje nam sie zalogować.
\dziś juz padam, wiec za długo sobie tu z Wami ni posiedze- bo własnie skonczylam sie pakowac, usmazylam kotleciki na drogę;-) posprzatałam i juz padam, a raano juz w droge - do POLSKI- hip hip huraaa!- postaram se zaglądać czasem, ale wiecie jak jest..musze byc wszedzie:happy:tyyle mnie nie było w domku..a 3 tyg szybko zapewne minał., wiec nie szalec tu na forum - zasypac mnie proszę zdjecami, bym po powrocie mnie uszcześliwic;\0

sciskamy mooocno - i do usłyszenia/zobaczenia/sklikania- całujeeemy!
 
Rusałko - naciesz sie Polska :)
A my wyruszamy jutro - jutro jeszcze u teściów więc może zajrzę, ale potem przez tydzień nad jeziorem - mam nadzieje że pogoda nie wykurzy nas szybciej, trzymajcie kciuki za pogodę :) pa
 
reklama
Ja też znkam jutro - już pisałam na wątku urlopowym, że uciekamy na Mazury na 2 tygodnie. Mogę się tam łączyć prze interent, ale nie ma stałego łącza, więc raczej mnie nie będzie tu.
Baśka, Fusiku - do zobaczenia na Mazurach!:-) Już się nie mogę doczekać. Może jeszcze ktoś jeszcze się skusi.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry