reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
zazdroszcze tych Mazurów i życzę super wypoczynku:)
a ja miałam taki jakiś zakręcony tydzien że nie miałam zupełnie czasu na kompa, ale juz od wczoraj nadrabiam:)
 
Mamootku ..i ja Mazurow..wypoczynku zazdroszcze...
chociaz az tak narzekac nie powinnam ostatnio..bo piekna pogode mamy i troszke zwiedzamy okolice Manu..

ja juz po egzaminach..mam samochod i A na mijescu wiec zamierzam oprocz ostatnich przygotowan - robic nic z bb:D
 
Jestem w Warszawie, ale klikam tylko na chwilkę, bo komp został u Marcina na Mazurach. A teraz klikam z biura.
Chłopcy szczęśliwi i zmazurowani. W zeszłym tygodniu rzeczywiście było zimno, ale weekend był juz prawdziwie letni.
Ja w tym tygodniu chodzę do pracy na full etat, żeby na przyszły tydzień znów wyjechać na Mazury. Póki co jestem tu sama, odwiedzam znajomych i nie przejmuję się, tym, kiedy wrócę do domu i co dam dzieciom jeść :-)
Dajcie mi proszę znać kiedy Rusia się rozdwoi. Kasiu? Moge na Ciebie liczyć? :-)

Uściski gorące. Tęsknię za Wami :-)

Kasiu, Wojtuś dziękuje za karteczkę urodzinową.
Pati, wysłałam kartkę urodzinową do Noemi jeszcze w maju, a tu kilka dni temu znów znalazłam ją w skrzynce. Nie doszła.
 
Mamoot fajowo ze sie odezwalas...Odpoczywaj kobieto!!! lap promienie slonca bo kto wie ile bedziemy sie nimi cieszyc :-)
Kartke Ci odeslalam bo nie bylo euro w srodku :-D:-D
A tak powaznie to bardzo mi milo ze pomyslalas..trudno sie mowi..,licza sie dobre intencje... :-)
 
reklama
A obiecal mi laptopa do szpitala przyniesc..jak tylko bede miala czas i ochote...a oprocz tego to podam na zamknietym moj skype- bede miala caly czas wlaczony w tel.. - jesli koras tez korzysta ze skype to bede mogla nawet szybko zdac relacje;D
smska tez siepne:)
 
Do góry