reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepłodność - leczenie dietą

Czy ktoś z Was próbował diety oczyszczającej np. dr Ewy Dąbrowskiej? Z jakim skutkiem?

  • Trudno utrzymać mi jakąkolwiek dietę

    Głosów: 0 0,0%
  • Tak, mam dziecko

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    3
Jutro jak już będę w lepszej kondycji w domu to wyszukam Ci informacji o tych obozach dla par starających się i Ci wyślę. Ja juz po op. Wszystko dobrze, nic nie musieli mi wycinać. Zawsze możesz wrócić do postu, albo spróbować może przejść na zdrowe żywienie. Teraz masz idealny czas na to bo zaczyna się post. Co do lekarzy to tak zdażają się nieczułe jednostki ale ja jednak będę ich bronić. Oni leczą tak jak ich nauczono. To nie jest ich wina tylko całego systemu. Ale sama staram się unikać lekarzy a jeszcze bardziej leków oczywiście[emoji2].
 
reklama
Do góry