reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojące 5 mm w przezierności karkowej

yzek1305

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
72
Kochane czy przezierność karkowa w granicach 5mm to szansa na zdrowego dzidziusia?Badania genetyczne w Białymstoku mam dopiero za tydzień.pomocy
 
reklama
Ja kochana kwietniowa i już dołączyłam.Mam cały czas nadzieję bo ona umiera ostatnia.Dziękuję Ci kochana za słowa otuchy,to teraz tak potrzebne....trzymaj się cieplutko
Ja jestem na grupie kwietniowej i Cię nie kojarzę. Chyba jeszcze nie dołączyłas do naszej grupy zamkniętej.
Nie zamartwiaj się tak bo szkoda nerwów A dzidziusiowi tym nie pomożesz. Już coraz bliżej wizyta i zobaczysz co Ci lekarz powie :)
 
reklama
Dziękuję,każde słowo otuchy jest tak bardzo potrzebne
Pamiętaj szczęśliwa mama to i szczęśliwy dzidziuś. Idź na spacer/ lody. Postaraj się zrelaksować i spokojnie poczekać do wizyty. Sama jestem w nerwach bo po prenatalnych kolejną wizytę mam po 4 tyg. Zostało mi 1,5tyg i staram się myśleć pozytywnie mimo chorób w ciąży, plamien, płynu koło dziecka.
 
Kochane czy przezierność karkowa w granicach 5mm to szansa na zdrowego dzidziusia?Badania genetyczne w Białymstoku mam dopiero za tydzień.pomocy
Zobaczysz co wyjdzie Ci z Pappa, ale z doświadczenia powiem ze to są tylko mylące statystyki. W moim przypadku wyszło bardzo nie ciekawie. Dużo nerwów płaczu i nieprzespanych nocy :( Dostałam skierowanie na amniopunkcję na która się nie zgodziłam bo ryzyko poronienia jakieś tam jest a nie wybaczyłaby sobie jakby coś się stało dziecku. Polecam testy typu NIFTY, Sanco czy Harmony. U mnie wynik pozytywny.
Nie stresuj się bo jeszcze nic nie jest przesadzone. Życzę wszystkiego dobrego :)
 
reklama
Do góry