reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojące objawy , podejrzenie przedwczesnego porodu

Dołączył(a)
10 Styczeń 2020
Postów
2
Witajcie , mam 24 lata . Głównie miałabym pytanie ponieważ w nocy miałam tak zwany krwiomocz. Zaczynając od początku to przy pierwszym oddaniu moczu jak się podtarlam to miałam takie jakby rozdrapanie krwi, przy drugim oddaniu moczu miałam już widoczna bardzo krew w toalecie a przy 3 już mniej była zabarwiona i takie 2-3 malutkie skrzepy poleciały . Czy może to być coś niepokojącego i powinnam się udać do szpitala ? Dodam że mam podejrzenie przedwczesnego porodu i przyjmuję tabletki na podtrzymanie od 26 grudnia a poród z USG wychodzi na 26 marca. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem co robić . W nocy zdecydowałam że nie bd jechała mod razu do szpitala tylko z rana oddam mocz do badania i się upewnię że wszystko w porządku. Co o tym sądzicie .
 
reklama
Ja nie wiem wgl na co czekasz skoro masz zagrożenie przedwczesnym porodem..lepiej to sprawdzic...skrzepy to nie krwiomocz..moze juz sie tam sie otwiera
To nie pokojacy objaw...nie czekaj tylko jedz...
 
Ja to jestem taka panikara, że bym w te pędy leciała do dr prowadzacego/szpitala 😳. Dla mnie to jest nie do pojęcia 🤷‍♀️ Ja z byle głupota dzwonię i konsultuje z dr 😏 Uważam, że lepiej 100 razy zapytać niz raz za późno, w końcu chodzi o mojego maluszka 😍
 
Witajcie , mam 24 lata . Głównie miałabym pytanie ponieważ w nocy miałam tak zwany krwiomocz. Zaczynając od początku to przy pierwszym oddaniu moczu jak się podtarlam to miałam takie jakby rozdrapanie krwi, przy drugim oddaniu moczu miałam już widoczna bardzo krew w toalecie a przy 3 już mniej była zabarwiona i takie 2-3 malutkie skrzepy poleciały . Czy może to być coś niepokojącego i powinnam się udać do szpitala ? Dodam że mam podejrzenie przedwczesnego porodu i przyjmuję tabletki na podtrzymanie od 26 grudnia a poród z USG wychodzi na 26 marca. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem co robić . W nocy zdecydowałam że nie bd jechała mod razu do szpitala tylko z rana oddam mocz do badania i się upewnię że wszystko w porządku. Co o tym sądzicie .
Dziewczyno na nic nie czekaj pędź do szpitala. Możliwe, że odkleja się łożysko wtedy jest to bardzo niebezpieczne dla dziecka i krew wcale nie musi ci lecieć. To znaczy leci, ale ty nie musisz tego widzieć. Urodziłam przedwcześnie. To nie jest dobre dla nikogo, ani dla ciebie, ani dla dziecka. Ono może tego porodu nie przeżyć, lub przeżyć, ale być w ciężkim stanie. Tu nie ma się nad czym zastanawiać zwłaszcza, że masz zagrożenie przedwczesnym porodem. Teraz trzeba, byś brała odpowiedzialność też za malucha. Musisz reagować na to, co się z tobą dzieje. Tu samo badanie moczu nie wystarczy. Musi ktoś was zbadać i zrobić USG. To jest właściwy czas na panikowanie. Na poród jest jeszcze dużo za wczesnie
 
Mi nerwy nie pozwoliłyby przetrwać nocy 🤷‍♀️ ale może ja jestem z innej gleby, bo od zawsze jestem przewrazliwiona 😏 i nigdy nie czekam na rozwój sytuacji, tylko działam.
 
reklama
reklama
Skoro to nic złego, to z jakiego powodu masz zagrożenie wcześniejszym porodem ? Mi lekarz powtarzał że czerwona krew ,zawsze oznacza coś niepokojącego, plamienie brązowa krew ok
 
Do góry