reklama

Niepokojące zachowanie dziecka.

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Zoyka, 15 Sierpień 2012.

1. Zoyka

Zoyka Moderator

Moje 6 miesięczne dziecko od miesiąca dziwnie się zachowuje. Mogę to opisać tak : "zaczyna podciągać nóżki,jakby ruchem tłoczącym bardzo sie przy tym męczy, podobnie przed snem w łóżeczku, wpada wtedy w taki letarg,oczy jej się wywracają, wpycha pieluszkę lub cokolwiek innego, co jej wpadnie w łapki do ust, ciągnie się za śpiochy albo za bluzkę, jest cala spocona i czerwona, ciemiączko bardzo pulsuje, kiedy chcę ją wziąć na ręce, żeby jej przerwać, ona zaczyna się denerwować i płacze, przeważnie po około 10 min zasypia"

Byłam z tym u Pediatry. Był zaskoczony.Powiedział,ze na onanizm za wcześnie i kazał po prostu odwracać uwagę dziecka.To jest jednak nie do zrobienia na tym stopniu zaawansowania problemu. To weszło jej tak bardzo w krew z,e już robi to nawet podczas spaceru w wózku i zawsze gdy jest zostawiona sama sobie. Jestem wykończona, nie mogę odejść na chwilę aby nie zostawiać dziecka samego. Mnie to męczy, drażni i przeraża.

Czy któraś z Was miała podobny problem ?

2. losiczka72

losiczka72 Mama 4 chłopaków :)

Witaj. Może byś musiała udać sie do neurologa. Bo mnie przerażą te wywracanie oczu. Moje chłopaki tak robiły ale w momencie gdy sie zatajały. Pozdrawiam

3. reklama
  4. nana19

nana19 Fanka BB :)

Najlepiej nagraj to i idz z tym do lekarza.Mnie jak cos niepokoilo to neurolog kazal to nagrac.powodzenia

5. Zoyka

Zoyka Moderator

Byłam z nagraniem u Pediatry. Nie widział powodów aby skierować do neurologa. Zlekceważył sprawę i powiedział że samo przejdzie.

6. kasiula222

kasiula222 Fanka BB :)

Może zmień pediatrę lepiej to skonsultować z innym lekarzem najlepiej wybierz się gdzies prywatnie do dobrego pediatry poleconego

7. Kopka

Kopka Fanka BB :)

ja rowniez udalabym sie do innego pediatry,najlepiej jak pisaly dziewczyny nagrac,bo czasem slowami nie da sie opisac wszystkiego. No i wizyta u neurologa,moze ten inny pediatra wydal by skierowanie

8. Nickie

Nickie mama przede wszystkim :)

Witam,
    Nawet jeśli pediatra nie da skierowania, poszłabym choćby prywatnie, do neurologa z nagraniem.
    Niestety pediatrzy często nie potrafią rozpoznać pewnych symptomów.
    Ja się kilka zawiodłam :((
    No i oby pediatra się jednak nie mylił, ale lepiej dmuchać na zimne.
    Pozdrawiam.

9. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

ja bym nie dała za wygraną i poszła do innego lekarza też by mnie to zaniepokoiło

10. reklama
  11. styna26

styna26 Fanka BB :)

Zmien pediatre mi to wyglada na padaczke!!! Wiec jak najszybciej idz do neurologa chodzby prywatnie. Powodzenia

12. Aguś1981

Aguś1981 Fanka BB :)

Ja też radziłabym udać się do innego lekarza, bo co prawda nie jestem specjalistką, ale mi też to wygląda na padaczkę. Nie to, żeby Cię straszyć, ale lepiej skonsultować i wykluczyć jakieś schorzenie niż się zadręczać. Jak moja córka urodziła się z ogromnym znamieniem na pleckach, to dostaliśmy skierowanie do chirurga onkologa, co nas bardzo przeraziło, ale pediatra powiedziała nam tak: "dermatolog może coś przegapić a onkolog widział więcej i poważniejsze rzeczy, więc będzie bardziej obeznany" Na szczęście to nie była groźna zmiana.

Poleć forum