reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojące zachowanie dziecka.

D

delete

Gość
Moje 6 miesięczne dziecko od miesiąca dziwnie się zachowuje. Mogę to opisać tak : "zaczyna podciągać nóżki,jakby ruchem tłoczącym bardzo sie przy tym męczy, podobnie przed snem w łóżeczku, wpada wtedy w taki letarg,oczy jej się wywracają, wpycha pieluszkę lub cokolwiek innego, co jej wpadnie w łapki do ust, ciągnie się za śpiochy albo za bluzkę, jest cala spocona i czerwona, ciemiączko bardzo pulsuje, kiedy chcę ją wziąć na ręce, żeby jej przerwać, ona zaczyna się denerwować i płacze, przeważnie po około 10 min zasypia"

Byłam z tym u Pediatry. Był zaskoczony.Powiedział,ze na onanizm za wcześnie i kazał po prostu odwracać uwagę dziecka.To jest jednak nie do zrobienia na tym stopniu zaawansowania problemu. To weszło jej tak bardzo w krew z,e już robi to nawet podczas spaceru w wózku i zawsze gdy jest zostawiona sama sobie. Jestem wykończona, nie mogę odejść na chwilę aby nie zostawiać dziecka samego. Mnie to męczy, drażni i przeraża.

Czy któraś z Was miała podobny problem ?
 
reklama
Witaj. Może byś musiała udać sie do neurologa. Bo mnie przerażą te wywracanie oczu. Moje chłopaki tak robiły ale w momencie gdy sie zatajały. Pozdrawiam
 
Najlepiej nagraj to i idz z tym do lekarza.Mnie jak cos niepokoilo to neurolog kazal to nagrac.powodzenia
 
Byłam z nagraniem u Pediatry. Nie widział powodów aby skierować do neurologa. Zlekceważył sprawę i powiedział że samo przejdzie.
 
ja rowniez udalabym sie do innego pediatry,najlepiej jak pisaly dziewczyny nagrac,bo czasem slowami nie da sie opisac wszystkiego. No i wizyta u neurologa,moze ten inny pediatra wydal by skierowanie
 
Witam,
Nawet jeśli pediatra nie da skierowania, poszłabym choćby prywatnie, do neurologa z nagraniem.
Niestety pediatrzy często nie potrafią rozpoznać pewnych symptomów.
Ja się kilka zawiodłam :((
No i oby pediatra się jednak nie mylił, ale lepiej dmuchać na zimne.
Pozdrawiam.
 
reklama
Ja też radziłabym udać się do innego lekarza, bo co prawda nie jestem specjalistką, ale mi też to wygląda na padaczkę. Nie to, żeby Cię straszyć, ale lepiej skonsultować i wykluczyć jakieś schorzenie niż się zadręczać. Jak moja córka urodziła się z ogromnym znamieniem na pleckach, to dostaliśmy skierowanie do chirurga onkologa, co nas bardzo przeraziło, ale pediatra powiedziała nam tak: "dermatolog może coś przegapić a onkolog widział więcej i poważniejsze rzeczy, więc będzie bardziej obeznany" Na szczęście to nie była groźna zmiana.
 
Do góry