reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nieprawidłowe wyniki prenatalnych... co dalej?

Dołączył(a)
7 Sierpień 2019
Postów
2
Hej,
Po badaniu USG prawdopodobieństwo wystąpienia ZD wynosiło 1:20 jednak po korekcie wynikami PAPP wzrosło do >1:4.
Mam 27 lat, nie palę i nie piję, prowadzę zdrowy tryb życia.
Czy ktoś miał tak wysoki wynik?
Jestem zdruzgotana, nie wiem co mam myśleć...
 
reklama
Tak tylko powiem od siebie, że nałogi i tryb życia niewiele mają do rzeczy - ja i mój mąż jesteśmy okazami zdrowia, a urodził nam się syn z genetyczną chorobą (oboje z mężem byliśmy badani i jesteśmy zdrowi, u obu rodzin do kilku pokoleń wstecz nie było żadnych chorób).
Trzymam kciuki za Was z całych sił!!!
 
Przykro mi ,ale co powiedział lekarz wykonujący usg ? na jakiej podstawie stwierdził to prawdopodobieństwo ? czy tylko wyszło z krwi ?


Na podstawie przezierności fałdu karkowego(4mm), Beta hcg oraz testu PAPP w 12 tygodniu ciąży.
Zrobiłam test Nifty, ale wciąż czekamy na wyniki.
Lekarz zaleca również amniopunkcje.
NA wyniki nifty muszę czekać jeszcze ponad tydzień, a do tego czasu chyba zwariuje :(
 
reklama
Hej,
Po badaniu USG prawdopodobieństwo wystąpienia ZD wynosiło 1:20 jednak po korekcie wynikami PAPP wzrosło do >1:4.
Mam 27 lat, nie palę i nie piję, prowadzę zdrowy tryb życia.
Czy ktoś miał tak wysoki wynik?
Jestem zdruzgotana, nie wiem co mam myśleć...
Jestem teraz w takiej samej sytuacji, czy mogę wiedzieć jak historia potoczyła się u Ciebie ?
 
reklama
Do góry