reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprawidlowy pecherzyk ciazowy

Dołączył(a)
21 Listopad 2020
Postów
1
Witam , po 3 dniach spozniajacego się okresu udałam się na usG. Pani doktor wyliczyla że jestem w 4 tc. natomiast w trakcie wykonywania usg powiedziala że pecherzyk ciazowy jest nieprawidłowy i jej zdaniem macica szykuje się do poronienia.w celu potwierdzenia napisala skierowanie na badanie bthcg.Wynik wzrósł po 48 h z 648 na 1630 . Czy w takiej sytuacji mam jakieś szanse na rozwój tej ciąży ? Czy któraś z Mam miała taką sytuację? Dołączam zdjęcie z usg
 

Załączniki

  • 20201121_072453.jpg
    20201121_072453.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 338
  • 20201121_072453.jpg
    20201121_072453.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 471
  • 20201121_072453.jpg
    20201121_072453.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 205
reklama
Witam , po 3 dniach spozniajacego się okresu udałam się na usG. Pani doktor wyliczyla że jestem w 4 tc. natomiast w trakcie wykonywania usg powiedziala że pecherzyk ciazowy jest nieprawidłowy i jej zdaniem macica szykuje się do poronienia.w celu potwierdzenia napisala skierowanie na badanie bthcg.Wynik wzrósł po 48 h z 648 na 1630 . Czy w takiej sytuacji mam jakieś szanse na rozwój tej ciąży ? Czy któraś z Mam miała taką sytuację? Dołączam zdjęcie z usg
Witam dziewczyny .. proszę o poradę ostatnia miesiączka 10 marca .. nie wiem niestety jakie mam cykle .. nigdy tego nie pilnowałam .. po 3 dniach bez miesiączki testy bardzo słabe beta 23 , O5 na usg nic .. wczoraj na wizycie widoczny pęcherzyk ciążowy lecz nie odpowiadający tygodni ciąży według miesiączki .. i pęcherzyk pusty .. to mojq druga ciąża .. lekarka kazla zrobić betę i wrócić za tydzień czy mam się czym martwić

Witam , po 3 dniach spozniajacego się okresu udałam się na usG. Pani doktor wyliczyla że jestem w 4 tc. natomiast w trakcie wykonywania usg powiedziala że pecherzyk ciazowy jest nieprawidłowy i jej zdaniem macica szykuje się do poronienia.w celu potwierdzenia napisala skierowanie na badanie bthcg.Wynik wzrósł po 48 h z 648 na 1630 . Czy w takiej sytuacji mam jakieś szanse na rozwój tej ciąży ? Czy któraś z Mam miała taką sytuację? Dołączam zdjęcie z usg
 
reklama
Witam dziewczyny .. proszę o poradę ostatnia miesiączka 10 marca .. nie wiem niestety jakie mam cykle .. nigdy tego nie pilnowałam .. po 3 dniach bez miesiączki testy bardzo słabe beta 23 , O5 na usg nic .. wczoraj na wizycie widoczny pęcherzyk ciążowy lecz nie odpowiadający tygodni ciąży według miesiączki .. i pęcherzyk pusty .. to mojq druga ciąża .. lekarka kazla zrobić betę i wrócić za tydzień czy mam się czym martwić
Z om wychodzi 7tc ,powinien już być zarodek , chyba że masz bardzo nieregularne cykle , zrob bete I powtorz po 48h wtedy będzie cos można wnioskować
 
Hey dziś właśnie byłam w szpitalu rano krwawienie .. tak jakby miesiączka ...na usg widoczny pęcherzyk 0,5 cm .. według om 7 tydzień według usg 5 beta 1180 ... Odesłali do domu .. na kontrolę po weekendzie .. dziewczyny pomóżcie .. bo szaleje już że strachu ... Jest jakaś szansa czy to już początki poronienia
 
Do góry