reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprawidlowy pecherzyk ciazowy

Dołączył(a)
21 Listopad 2020
Postów
1
Witam , po 3 dniach spozniajacego się okresu udałam się na usG. Pani doktor wyliczyla że jestem w 4 tc. natomiast w trakcie wykonywania usg powiedziala że pecherzyk ciazowy jest nieprawidłowy i jej zdaniem macica szykuje się do poronienia.w celu potwierdzenia napisala skierowanie na badanie bthcg.Wynik wzrósł po 48 h z 648 na 1630 . Czy w takiej sytuacji mam jakieś szanse na rozwój tej ciąży ? Czy któraś z Mam miała taką sytuację? Dołączam zdjęcie z usg
 

Załączniki

  • 20201121_072453.jpg
    20201121_072453.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 345
  • 20201121_072453.jpg
    20201121_072453.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 471
  • 20201121_072453.jpg
    20201121_072453.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 208
reklama
U mnie przy pustym pęcherzyku beta rosła i rósł pęcherzyk. Już dokładnie nie pamiętam do jakiej wielkości się czeka aż urośnie.. ale jeśli Twój organizm się nie oczyści to przy pewnej średnicy powinien być usunięty aby uniknąć dalszych komplikacji.
 
U mnie przy pustym pęcherzyku beta rosła i rósł pęcherzyk. Już dokładnie nie pamiętam do jakiej wielkości się czeka aż urośnie.. ale jeśli Twój organizm się nie oczyści to przy pewnej średnicy powinien być usunięty aby uniknąć dalszych komplikacji.
Tylko tutaj ewidentnie pęcherzyk nie jest pusty.
Jest płaski, owszem, ale nie takie pęcherzyki się dobrze rozwijały i wszystko było okej. Nie rozumiem na jakiej podstawie lekarka już teraz określiła że macica szykuje się do poronienia z skoro jest pęcherzyk, a beta ładnie urosła.

Może sproboj u innego lekarza ?
 
Faktycznie pęcherzyk nie wygląda dobrze. Jest nieprawidłowy. Natomiast w 4tc to zupełnie normalne, że jest pusty. Beta nie powie tak naprawdę nic, oprócz tego, że ciąża jest. Ani jej prawidłowy przyrost, ani nieprawidłowy i niczym tak do końca nie świadczy. W takim pęcherzyku raczej się zarodek nie rozwinie, choć nie takie cuda natura robiła. Trzeba czekać i mieć nadzieję, że będzie dobrze, ale też przygotować się na najgorsze. ♥
 
Beta urosla ładnie, ale rzeczywiście ten kształt pęcherzyka nie wróży za dobrze.
@ness. nie wiem gdzie Ty tam coś widzisz w tym pęcherzyku. Dla mnie jest pusty.
Nie umiem na tel zaznaczyć, ale myślałam że to białe coś to właśnie pęcherzyk żółtkowy czy cos takiego.
Moje pierwsze USG tak wyglądało i to byl zarodek z akcja serca, co prawda przestał się on rozwijać, więc coś w tym może jednak być. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
 
Nie umiem na tel zaznaczyć, ale myślałam że to białe coś to właśnie pęcherzyk żółtkowy czy cos takiego.
Moje pierwsze USG tak wyglądało i to byl zarodek z akcja serca, co prawda przestał się on rozwijać, więc coś w tym może jednak być. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
To białe "coś" nie jest nawet częścią pęcherzyka. Widać, że lekarz nawet tego nie zmierzył.
 
reklama
reklama
Do góry