reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprzespane noce!! pomocy

kludi witaj w klubie Dorian potrafi czasem wziąć smoczek ale od jakiegoś czasu służy mu on do zabawy-wyciąga go z buzi obraca w rączce i probuje włożyć do buzi.a jak był mniejszy to robił tak jak twój brzdąc,albo się naciągał jak mu dawałam albo od razu wypluwał.:-D
 
reklama
witam!
mam ten sam problem z moim kacperkiem,zauwazylam ,ze jak miał parę miesięcy to spał dłużej w nocy,.a teraz zasypia o 22 no i o 24 juz sie zaczyna budzic co jakis czas na cycusia,podaję mu w dzien oczywiscie zupki,deserki itp.ale w nocy i tak jest głodny,Od miesiaca czasu juz spi z nami w łózku,:-(moja wina ponieważ wyjechałam do rodziców na miesiac(aby mnie odciazyli) i tam spał ze mna na łóżku ,gdy wróciliśmy do domku to pierwsza noc oczywiscie z nami w łózku,poniewaz jak go chcielismy przenosic to od razu sie budzil,skubaniec mały,no i tak juz zostało,śpimy w trójke.Kacperek rozwalony na pół tapczana jak królewicz a my z męzem scisnieci na drugim brzegu wrecz na podłodze;)
ile bym oddała aby sie połozyc o 22 i przespac cała noc az do 10 rano;-)
 
Betty ja tez jade do mamy ale żeby nie przyzwyczaic Piotrka do spania ze mna (bo jade na 2 msc) pozyczylam łóżeczko turystyczne..:tak:
 
Dziewczyny biję sie w pierś, bo narzekam na swoją córcię, która budzi się max. 2 razy w nocy. Raz to ok 5-6 na butlę mleka a czasem ok3 ot tak, zeby się poprzytulać, pomarudzić. A co do karmienia cyckiem to dzieci same odstawią, dopóki potrzebują a Wy możecie zaspokajacie ich potrzeby. Moja rola karmienia piersią dobiegła końća (rok i miesiąc) i powiem Wam żal mi:-(trzeba się o drugie starac hihi
 
Do góry