reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieregularny pęcherzyk ciazowy

Jest przed i po
 

Załączniki

  • 3C218828-5717-43F8-9A9A-551350360B0C.jpeg
    3C218828-5717-43F8-9A9A-551350360B0C.jpeg
    235,4 KB · Wyświetleń: 100
  • C0AF92BF-112B-4B6C-BF73-390161B745D4.jpeg
    C0AF92BF-112B-4B6C-BF73-390161B745D4.jpeg
    323,8 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Jest przed i po
Ja trochę się naczytałam o tych nieregularnych albo o innych kształtach i nigdzie nie jest napisane że ma być okrągły i tylko taki będzie dobrze rokował ja też mam inny niż przy wcześniejszej ciąży ale póki co oki próbuje dołączyć zdjęcie ale jakieś problemy mi wyskakuja
 
Hej. U mnie było tak, że nawet nie wiedziałam czy jest serduszko, a zaczęłam naprawdę mocno krwawić z wielkimi skrzepami. Zarodek przetrwał i mam dwuletnia lobuziare w domu😊 a z kolei w pierwszej ciąży mialam.malutkie plamienie bez skrzepów nic i nie skończyło się dobrze. Trzymam kciuki za Was🙂
 
Nie ukrywam ze po tym krawieniu i to jeszcze z jakims śluzem już byłam przekonana ze to po wszystkim. A lekarz na usg powiedział „ co ma wisieć nie utonie” i widzi ładną ciąże. Oczywiście mam brać dalej progesteron. Po usg miałam trochę plamienia, ale już ustało a bol pleców jest spowodowany macica w tylozgieciu. Dodatkowo suplementują się spirulina i bardzo wam to polecam, mega mi to poprawiło wyniki krwi.
 
Nie ukrywam ze po tym krawieniu i to jeszcze z jakims śluzem już byłam przekonana ze to po wszystkim. A lekarz na usg powiedział „ co ma wisieć nie utonie” i widzi ładną ciąże. Oczywiście mam brać dalej progesteron. Po usg miałam trochę plamienia, ale już ustało a bol pleców jest spowodowany macica w tylozgieciu. Dodatkowo suplementują się spirulina i bardzo wam to polecam, mega mi to poprawiło wyniki krwi.
Trzy poronienia za mną i wiedziałam że to koniec - zawsze plamiłam.

Teraz jestem w czwartej ciąży i również plamiłam ale na całe szczęście wszystko jest dobrze ❤️❤️
 
Trzy poronienia za mną i wiedziałam że to koniec - zawsze plamiłam.

Teraz jestem w czwartej ciąży i również plamiłam ale na całe szczęście wszystko jest dobrze ❤️❤️
No właśnie ja plamilam od samego początku plis straszny bol brzucha. To tylko 6 tydzień, wiec generalnie wszystko jeszcze może się zdążyć, ale trzeba byc dobrej myśli. Miesiąc wcześniej wyciągnęłam spirale przez która aż 4 lata plamilam non stop, i myśle ze to tez może mieć swój wkład.
 
No właśnie ja plamilam od samego początku plis straszny bol brzucha. To tylko 6 tydzień, wiec generalnie wszystko jeszcze może się zdążyć, ale trzeba byc dobrej myśli. Miesiąc wcześniej wyciągnęłam spirale przez która aż 4 lata plamilam non stop, i myśle ze to tez może mieć swój wkład.
Ja o tej ciąży dowiedzialam się w 6 tyg i 5 dzień po tygodniu budzę się z brudna bielizna gdzie była krew jak i również brunatne plamy. Byłam pewna że to pewnie zbliża się koniec 😞
Pojechaliśmy na szpital a tam ❤️ pięknie biło i leżałam ponad tydzień czasu masa leków i teraz moje ❤️ ma 19 tyg i 3 dni i wierzę że to historia szczęśliwie się zakonczy ❤️❤️❤️
 
reklama
reklama
Do góry