reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nieregulary okres a staranie się o dzidziusia

aga9921

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam,
Mam taki problem staramy się o dzidziusia ale nie wychodzi ponieważ okres jest nieregularny ;/ Ostatni okres był 3 czerwca i teraz się spóźnia ale test wychodzi negatywny ....czy może macie porady jakie badania zrobić bo już nic z tego nie rozumiem :(

reklama

delicious

Rozwiązania
0
Może sprawdziłyby się testy owulacyjne? Albo monitoring cyklu, wtedy wiedziałabyś czy i kiedy jest owulacja. Byłaś u lekarza? Im wcześniej tym lepiej.

delicious

Rozwiązania
0
Jak długo się staracie?
Ważna też jest częstotliwość. Byłam kiedyś na forum, gdzie dla niektórych kobiet staranie oznaczało 1 lub 2 stosunki w ciągu cyklu, a to za mało. Owszem są takie szczęściary, że raz wystarczył i zaszły w ciążę, ale najczęściej ciężko o to.

aga9921

Rozwiązania
0
miałam wcześniej normalny cykl następny się opóźnił wiec wizyta u lekarza gin i brak ciążku dostałam luteinę i znów powtórka z rozrywki. Teraz opóźnia się o 4 dni ;/ Zrobiłam dziś test i wynik negatywny.

Blackberry

Miasto
Łódź
Rozwiązania
16
Przede wszystkim potrzebujesz wizyty u dobrego ginekologa i to on powinien zdecydować jakich badań potrzebujesz. Na początek pewnie USG,podstawowe badania krwi, badania hormonalne ( tsh, ft3,ft4,LH, prolaktyna, testosteron, estrogeny) To ważne, żeby lekarz Cię przebadał i pokierował bo zajście w ciążę to jedno, ale utrzymanie jej to drugie. Powodzenia!

aga9921

Rozwiązania
0
no od badań trzeba zacząć to prawda ale czy na jednej wizycie lekarz może dać skierowania na wszystko. Jak byłam cytologie zrobiło i mam zbadać poziom prolaktyny

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry