reklama

nierowna glowka

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez moniaIcolinek, 26 Luty 2008.

1. moniaIcolinek

moniaIcolinek wrzesień 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam!mam pytanie czy macie jakies sposoby na to zeby dziecko spalo na tej stronie na ktorej potrzeba?wiem ze moze to glupie ale ja mam z tym problem moj synus ma 5msc i zjednej strony bardziej splaszczona glowke poniewaz od urodzenia upodobal sobie jedna strone i ciagle sie na nia przekreca probowalam podkladac mu poduszke to robil sobie przemeblowanie bo jest silny i potrafi przesunac poduszke probowalam cos ciezszego to wtulal w to cala twarz i balam sie ze sie udusi.bede wdzieczna za rady!

2. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz moja córcia jest wcześniakiem i bardzo długo leżała w inkubatorze a tam wiadomo ratowali życie a nie wygląd czy kształt głóewki.Po powroccie do domu zauważyłam że lewa strona główki jest płaska .Znalazłam na to sposób.Kładłam małą na prawy boczek i z tyłu pod plecki kładłam zwinięty w rulon koc.,tak,żeby nie mogła przekręcić się na drugi boczek i wiesz z początku było jej ciężko się przyzwyczaić do tej pozycji ale potem było normalnie.Główka się ukształtowała i teraz jest bardzo foremna

3. reklama
  4. miecia

miecia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wydaje mi się, że są takie specjalne podkładki do spania - ale nie próbowałam, moja mała sypia różnie, chociaż ostatnio zauważyłam, że ma placek z tyłu ;(

5. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Są rogale ale na nich układa się dzieci które mają asymetrie

6. Jesica

Jesica Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    No ja mam potobny problem, tylko ze mój maluszek, nie ma problemu ze spaniem w tym kierunku co go obruce, wystarczy ze podłoze mu pieluszke z jednej strony i głowy juz nie odwroci, ale martwi mnie to ze ta glowka chyba sie nie poprawia, trzeba cierpliwoci?? czy to sie unormuje??

7. Jolagrzes

Jolagrzes Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To dosyć duże dziecko i może być problem,ale najlepiej coś podkładać z drugiej strony.Najlepiej jednak iść do chirurga,żeby stwierdził co to jest,może zlecić masarze.Moja 5 letnia córeczka ma asymetrie twarzy od urodzenia,też sie układała jak jej wygodnie,ale z tym nie można nic zrobić.

8. Jesica

Jesica Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    No ja mam potobny problem, tylko ze mój maluszek, nie ma problemu ze spaniem w tym kierunku co go obruce, wystarczy ze podłoze mu pieluszke z jednej strony i głowy juz nie odwroci, ale martwi mnie to ze ta glowka chyba sie nie poprawia, trzeba cierpliwoci?? czy to sie unormuje??

9. saratonie

saratonie Mama Bartoszka 18.07.2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a z której strony ma lampke w nocy i z które podchodzicie do niego, przestawcie łóżeczko tak aby odwracał tą nie spłaszczona stronę główki do świtła i do Was. Po pewnym czasie zauważycie efekty. Ja tak miałam z moim małym ale zauważyłam to wcześniej i mały po tej zmianie spi na obu stronach .Powodzenia

10. reklama
  11. moniaIcolinek

moniaIcolinek wrzesień 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tego tez juz probowalismy ma i lampke i telewizor i nas i nadal woli gola sciane:-(juz nie wiem co z nim robic bo on juz jest coraz madrzejszy i nie da sie oszukac

12. Mangie

Mangie Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Monialcolinek , mojej kolezanki synus mial bardzo splaszczona glowke i tez nie chcial spac na drugim boczku wiec ona wpladla na pomysl zeby klasc go spac na brzuszku i pomoglo.

Poleć forum