reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

nierowna glowka

moniaIcolinek

wrzesień 2007
Miasto
LONDYN
Rozwiązania
0
witam!mam pytanie czy macie jakies sposoby na to zeby dziecko spalo na tej stronie na ktorej potrzeba?wiem ze moze to glupie ale ja mam z tym problem moj synus ma 5msc i zjednej strony bardziej splaszczona glowke poniewaz od urodzenia upodobal sobie jedna strone i ciagle sie na nia przekreca probowalam podkladac mu poduszke to robil sobie przemeblowanie bo jest silny i potrafi przesunac poduszke probowalam cos ciezszego to wtulal w to cala twarz i balam sie ze sie udusi.bede wdzieczna za rady!

reklama

mamoośka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wiesz moja córcia jest wcześniakiem i bardzo długo leżała w inkubatorze a tam wiadomo ratowali życie a nie wygląd czy kształt głóewki.Po powroccie do domu zauważyłam że lewa strona główki jest płaska .Znalazłam na to sposób.Kładłam małą na prawy boczek i z tyłu pod plecki kładłam zwinięty w rulon koc.,tak,żeby nie mogła przekręcić się na drugi boczek i wiesz z początku było jej ciężko się przyzwyczaić do tej pozycji ale potem było normalnie.Główka się ukształtowała i teraz jest bardzo foremna

miecia

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
wydaje mi się, że są takie specjalne podkładki do spania - ale nie próbowałam, moja mała sypia różnie, chociaż ostatnio zauważyłam, że ma placek z tyłu ;(

mamoośka

Rozwiązania
0
Są rogale ale na nich układa się dzieci które mają asymetrie

Jesica

Zaangażowana w BB
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Witam!
No ja mam potobny problem, tylko ze mój maluszek, nie ma problemu ze spaniem w tym kierunku co go obruce, wystarczy ze podłoze mu pieluszke z jednej strony i głowy juz nie odwroci, ale martwi mnie to ze ta glowka chyba sie nie poprawia, trzeba cierpliwoci?? czy to sie unormuje??

Jolagrzes

Aktywna w BB
Miasto
Nowy Targ
Rozwiązania
0
To dosyć duże dziecko i może być problem,ale najlepiej coś podkładać z drugiej strony.Najlepiej jednak iść do chirurga,żeby stwierdził co to jest,może zlecić masarze.Moja 5 letnia córeczka ma asymetrie twarzy od urodzenia,też sie układała jak jej wygodnie,ale z tym nie można nic zrobić.

Jesica

Zaangażowana w BB
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Witam!
No ja mam potobny problem, tylko ze mój maluszek, nie ma problemu ze spaniem w tym kierunku co go obruce, wystarczy ze podłoze mu pieluszke z jednej strony i głowy juz nie odwroci, ale martwi mnie to ze ta glowka chyba sie nie poprawia, trzeba cierpliwoci?? czy to sie unormuje??

saratonie

Mama Bartoszka 18.07.2007
Rozwiązania
0
witam!mam pytanie czy macie jakies sposoby na to zeby dziecko spalo na tej stronie na ktorej potrzeba?wiem ze moze to glupie ale ja mam z tym problem moj synus ma 5msc i zjednej strony bardziej splaszczona glowke poniewaz od urodzenia upodobal sobie jedna strone i ciagle sie na nia przekreca probowalam podkladac mu poduszke to robil sobie przemeblowanie bo jest silny i potrafi przesunac poduszke probowalam cos ciezszego to wtulal w to cala twarz i balam sie ze sie udusi.bede wdzieczna za rady!
a z której strony ma lampke w nocy i z które podchodzicie do niego, przestawcie łóżeczko tak aby odwracał tą nie spłaszczona stronę główki do świtła i do Was. Po pewnym czasie zauważycie efekty. Ja tak miałam z moim małym ale zauważyłam to wcześniej i mały po tej zmianie spi na obu stronach .Powodzenia

moniaIcolinek

wrzesień 2007
Miasto
LONDYN
Rozwiązania
0
tego tez juz probowalismy ma i lampke i telewizor i nas i nadal woli gola sciane:-(juz nie wiem co z nim robic bo on juz jest coraz madrzejszy i nie da sie oszukac

reklama

Mangie

Miasto
Anglia
Rozwiązania
0
Monialcolinek , mojej kolezanki synus mial bardzo splaszczona glowke i tez nie chcial spac na drugim boczku wiec ona wpladla na pomysl zeby klasc go spac na brzuszku i pomoglo.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry