reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nierówne uderzenia serca na usg??

Julkova

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2019
Postów
268
Witam. Mam takie pytanie.Jestem w 21tc. Byłam we wtorek u swojej ginekolog na nfz na usg, wszystko ok, ale gdy puściła serducho słychać było jakby 3 uderzenia z przerwą.Na poprzednich usg zawsze uchwyciła fhr (162,154 itd) teraz coś jakby jej uciekało. Zrezygnowała bo wie że jutro idę na połówkowe do specjalisty i kazała się nie martwić, on wszystko wyjaśni. Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim?
Dodam że w domu na detektorze znajduję serce praktycznie od razu i galopuje normalnie miarowo. Fakt, bardzo bardzo blisko jest chyba tętnica maciczna lub jakiś inny przepływ który daje właśnie takie 3 dźwięki następujące po sobie, bo też znajduję to bez problemu. I zastanawiam się czy mogły się one nałożyć na siebie w gabinecie? Czy to niemożliwe?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jutro po lekarzu dam znać jak z sercem Dzidzi.
 
reklama
Do góry