reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niespokojny sen niemowlaka...

Pisałaś, ze na próbę mocnego owinięcia kocykiem synek zareagował płaczem.
Na twoim miejscu jeszcze bym popróbowała, bo takie ciasne owijanie, to prawdziwe remedium na wszystkie kolki, płacze i niepokoje u takich maluszków.
Sorry, ze nie pisze ci dokładniej, ale lecę córkę ze żłobka odebrac.
Poszukaj w necie i na YouTube "Metoda doktora Karpa", "spowijanie niemowlęcia", "swaddling baby".Polecam, u nas działało cuda :tak:
 
reklama
Kochana ja to już wcześniej widziałam ale każda próba kończyła się rykiem...

z dobrych wieści, to wczoraj przyszła mi chusta, i wczoraj też na chustę reakcja była - histeryczny płacz... a dziś... już dobre 1,5 godziny siedzi i śpi... mam nadzieje, że znalazłam metodę na tego mojego robala, bo normalnie ręce opadają...

a do lekarza jestesmy umówieni za tydzień na kontrolę, to jak do tego czasu nic sie nie zmieni to powiem lekarzowi co sie dzieje i niech on decyduje... Dzięki laski za wszystkie porady! Jesteście fantastyczne :-)
 
ja tez mam kiepskie wspomnienia z owijaniem, ale chusta zawsze działała. cieszę się u Ciebie również, bo to i przyjemne dla mamy i dzidzi :)
 
a nie myślałyście o śpiworkach zamiast chusty? u nas dopiero pomogło spanie w śpiworkach. w przeciwienstwie do owijania w kokonik w spiworku dziecko ma wieksza ruchliwosc, na pewno zwieksza to konfort spania.

co do spiworkow.. planuje teraz kupic na jesien/ zime kolejny, i chce kupic gro company tylko zastanawiam sie nad gruboscia lepiej 1,0 tog czy 2,5? jak myslicie?
 
Do góry