reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta hcg i naly przyrost

W pierwszej ciąży miałam przyrost ok 30%, skończyło się pustym jajem plodowym, natomiast w drugiej przyrost ok 40% i mam córeczkę. Głowa do gory, wszystko jest możliwe :)
 
reklama
U mnie słaby przyrost bety jest i mam puste jajo płodowe 17mm w 6 tygodniu. Czekam aż poronie mam nadzieje ze uda się samej nie zabiegiem.
trzymam kciuki za ciebie 😌
 
W pierwszej ciąży miałam przyrost ok 30%, skończyło się pustym jajem plodowym, natomiast w drugiej przyrost ok 40% i mam córeczkę. Głowa do gory, wszystko jest możliwe :)
W którym tygodniu poroniłas pierwsza ciąże? Ja obecnie mam 6tydz pęcherzyk 17mm pusty i słaby przyrost bety ok 30%. I czekam i czekam
 
Dziewczyny najgorsze jest to czekanie, mam dzis wizytę u ginekologa, natomiast boje się ze nic tam nie zibaczy i będę musiała czekać dalej, badanie robilam po 44h wiec przyrost jest 48% ale to i tak jest poniżej. Najgorsze ze niewiadomo na co czekać, jestem juz załamana
 
Dziewczyny najgorsze jest to czekanie, mam dzis wizytę u ginekologa, natomiast boje się ze nic tam nie zibaczy i będę musiała czekać dalej, badanie robilam po 44h wiec przyrost jest 48% ale to i tak jest poniżej. Najgorsze ze niewiadomo na co czekać, jestem juz załamana

Dzisiaj niestety nic ci nie powie lekarz. Przy takiej becie to jest ciąża biochemiczna, dopiero przy wynikach bety 1000 + można dopiero zobaczyć cokolwiek na USG. Jutro zrób kolejną betę, ten wynik dużo powie.
 
A jaki miałaś poziom bety i jak rosła przy zaśniadzie? Też się trochę boję. Mam betę 8317 a jestem 3 tygodnie po owulacji czyli to był 5 tydzień ciąży. Czekam wlaśnie na kolejny wynik.
Zbyt wysoka beta, aż za ładnie przyrastająca też nie jest dobra. :( Myślałam, że to bliźniaki, a był zaśniad.


Mam nadzieję, że sytuacja u Ciebie rozwinie się tak, jak sobie życzysz. [emoji4]
 
A jaki miałaś poziom bety i jak rosła przy zaśniadzie? Też się trochę boję. Mam betę 8317 a jestem 3 tygodnie po owulacji czyli to był 5 tydzień ciąży. Czekam wlaśnie na kolejny wynik.
Nie pamiętam, bo to było lata temu, ale wzrastała po 300%, miałam jakieś koszmarne liczby. Setki tysięcy?
 
Witam mam pytanie, 3 tyg temu miałam przeprowadzony zabieg łyżeczkowaniu. Przestała krwawić, wszystko było dobrze więc zdecydowałam się na wspolzycie, po dwóch dniach od współżycia wystąpiło krwawienie które utrzymuję się do teraz ( 2 dzień).
Mam problem z dostaniem się do mojej pani doktor. Proszę o radę czy to normalne, czy powinna się martwić i próbować sie szybciej dostać do innego lekarza?
 
reklama
Hej dzieczyny dzis po 13 dniach zrobilam bete, jutro mam wizytę u lekarza, dzis miałam bete 2047 czyli wzrasta ponad 66% mam nadzieje ze jutro okaże się na usg z3 wszytsko jest w porządku
 
Do góry