reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Według aplikacji 32😕 z tym, że poprzedni okres dostałam kilka dni wcześniej niż zwykle. Lekarz zalecił mi duphaston i acard, jutro powtórzę betę. Martwi mnie mnie brak mdłości 😥
Kochana mdlosci to nie wyznacznik zdrowej ciazy ;)
Powtórz bete, odpocznij i sie zrelaksuj bo taki stres nie pomaga maluchowi 💪
 
reklama
Hej dziewczyny,
Mam pytanie do Was co sądzicie o takim przyroscie bhcg ?
10 dnia po owulacji godzina 9:00 8.7 U/l

12 dnia po owulacji godzina 9:00 44,7 U/l

14 dnia po owulacji godzina 09:00 162 U/l

15 dnia po owulacji godzina 16:00 282 U/l

16 dnia po owulacji godzina 09:00 466 U/l

Martwi mnie przyrost procentowy :
Pierwszy to 450 %
Drugi to 268 %
Trzeci to 203 %
Czwarty to 80 %
 
Hej dziewczyny,
Mam pytanie do Was co sądzicie o takim przyroscie bhcg ?
10 dnia po owulacji godzina 9:00 8.7 U/l

12 dnia po owulacji godzina 9:00 44,7 U/l

14 dnia po owulacji godzina 09:00 162 U/l

15 dnia po owulacji godzina 16:00 282 U/l

16 dnia po owulacji godzina 09:00 466 U/l

Martwi mnie przyrost procentowy :
Pierwszy to 450 %
Drugi to 268 %
Trzeci to 203 %
Czwarty to 80 %
U mnie tez na początku przyrosty były o około 300% później co raz mniejsze, najmniejszy był około 60%. Trochę się postresowalam ale po kilku dniach zobaczyłam zarodek z bijącym serduszkiem :) na razie wszystko u nas okej, trzymam kciuki za Was :)
 
U mnie tez na początku przyrosty były o około 300% później co raz mniejsze, najmniejszy był około 60%. Trochę się postresowalam ale po kilku dniach zobaczyłam zarodek z bijącym serduszkiem :) na razie wszystko u nas okej, trzymam kciuki za Was :)
Właśnie martwi mnie coraz mniejszy przyrost... wiem że bhcg czym większe tym wolniej rosnie ale to chyba jak już się ma bhcg w kilku tysiącach
 
Właśnie martwi mnie coraz mniejszy przyrost... wiem że bhcg czym większe tym wolniej rosnie ale to chyba jak już się ma bhcg w kilku tysiącach
Ale poziom beta hcg powinien wzrastać o min 66% w ciągu 48h. Między 14 a 16 dniem cyklu masz przyrost o ponad 100% :) teraz dokładnie doczytałam
 
reklama
Do góry