reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Karolina09

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Maj 2021
Postów
16
Witam potrzebuje porady . Ostatni okres miałam 12 października . Cykle mam bardzo długie niestety nawet 38 dniowe. 8 listopada dostałam krwawienia implatacyjnego. Test ciążowy pozytywny ale 2 kreseczka nadal jaDziś zrobiłam betę i wyszła 10.35 a więc 2 tydzień ciąży . Według ostatniego okresu powinien być 5 tydzień. Czy taka beta świadczy że coś jest nie tak ,że to ciąża biochemiczna i nic z tego nie będzie . Jestem podłamana😕
 

Załączniki

  • IMG_20211117_191429607_HDR.jpg
    IMG_20211117_191429607_HDR.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 320
reklama
12 listopada bardzo słaba kreseczka. 15 ten z zdjecia

Powiem tak - możliwe, że będzie dobrze bo to jakiś błąd laboratorium czy coś się powoli tam wykluwa. Ale może być też różnie bo wiesz test ma czułość 10 - jeżeli Ci wyszedł tego 12.11 to dziś beta zdecydowanie powinna być wyższa, w mojej ocenie zdecydowanie w okolicach przynajmniej 50. Dlatego zdecydowanie zrób w sobotę drugi raz nawet jak w poniedziałek będzie wynik. Czasami wynik są w sobotę jak zrobisz z samego rana
 
reklama
Do góry