reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski nastolatek, hormon wzrostu

reklama
Myślisz,że jest jakaś szansa by chociaż trochę mój syn jeszcze urósł.Nie wymagam 180 cm ale chociaż do 170.
Jestem z małopolski.
 
Dzień dobry Asiu, czy mogłabyś mi napisać jak potoczyła się Wasza sprawa? Co zalecił lekarz i czy syn dostał może jeszcze hormon wzrostu?
 
Na pewno nie zaszkodzą badania hormonów. Tsh, hormon wzrostu, resztę powinien lekarz rodzinny doradzić. Dziwne że tak zbagatelizowal problem- 160 to nie jest bardzo mało ale podstawowe badania hormonalne jeszcze nikomu nie zaszkodzily. Mój brat do 2 gimnazjum był najniższy w klasie, po badaniach hormonalnych, okazało się że tarczyca bardzo źle mu funkcjonuje. Na lekach w przeciągu 2 lat urósł 13 cm.
 
Do góry