reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom beta HCG

Stelle

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Maj 2020
Postów
2 913
Cześć, to mój pierwszy wpis. Z mężem zaczęliśmy starania o dzidziusia, ku mojemu zdziwieniu chyba coś się udało już za pierwszym razem 😊 pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 26.04. Dwa testy wykonane dzień przed spodziewaną miesiączką i dzień po pokazały dwie kreski. Od jakiegoś czasu moje piersi były bardzo tkliwe, nawet jakby trochę opuchnięte. Jestem okropnie senna (choć u mnie to norma, ale teraz to już wybitnie). Do wczoraj czułam też takie "bóle" jak przed okresem w dole podbrzusza. Jestem niecierpliwa i i już dzisiaj wybrałam się do ginekologa, który tak jak się spodziewałam nie potwierdził ciąży podczas badania. Powiedział że to za wcześnie ale uspokoił też że nie wyklucza tego, tym bardziej że miałam już przy sobie badanie beta chce z dzisiaj rana. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, dostałam już skierowanie na wszystkie badania.
Martwi mnie tylko to, że ta beta jakaś taka niska... No i dzisiaj piersi nie są już tak nabrzmiałe, podbrzusze już dzisiaj też jakby w ogóle się nie odzywa 😔 nie wiem czy to ja się niepotrzebnie nakręcam czy to może jednak oznaczać coś złego?
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-05-26-13-58-02-277_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-26-13-58-02-277_com.android.chrome.jpg
    161,5 KB · Wyświetleń: 2 191
reklama
Ja z monitoringiem cyklu (28dni) 14 dni po owulacji miałam właśnie 42. Na tą chwilę nikt nic nie powie. Po następnym wyniku będziesz wiedzieć więcej.
Do lekarza warto iść około 7 tygodnia, jeśli nic się złego nie będzie dzialo i nie masz za sobą poronień. Wtedy już powinno być serce. wcześniej to też stres. Trzymam kciuki i jeszcze raz nie wiem dlaczego tak bezmyślnie podeszłam do tego przecinka ;) ten cień mnie zbił z tropu, że się martwisz.
Mam jedno poronienie za sobą. 14 lat temu. Mam już dwoje dzieci. Ostatni poród 9 lat temu. Czuję się jakbym pierwszy raz się starała. W sumie tak jest. Co do wizyty u lekarza to wiem jak to wygląda. Ale betę robiłam pierwszy raz w życiu 😉
 
reklama
Mam jedno poronienie za sobą. 14 lat temu. Mam już dwoje dzieci. Ostatni poród 9 lat temu. Czuję się jakbym pierwszy raz się starała. W sumie tak jest. Co do wizyty u lekarza to wiem jak to wygląda. Ale betę robiłam pierwszy raz w życiu 😉
To już wiesz czym to pachnie ;D jeśli chodzi o betę na necie jest kalkulator, wpiszesz wynik z jednego dnia i po 48h następnego. Tam Ci pokażę czy dobrze przyrasta. Trzymam kciuki. Dawaj nam znać :)
 
Bardzo się denerwuje bo jedna córkę już straciłam..
U każdej będzie inaczej. Jedna ma niski druga wysoki i to też prawidłowo. To czy jest dobrze to pokazuje przyrost 😉 i tez czasem przyrost jest zbyt mały a z ciąża jest ok. 😉
Rok temu straciłam córkę zaraz po porodzie.. teraz udało mi się zajść w ciążę. Cieszę się bardzo lecz tamte traumatyczne wspomnienia zostały. Tak bardzo się boję że znów coś pójdzie nie tak..
 
reklama
Bardzo się denerwuje bo jedna córkę już straciłam..

Rok temu straciłam córkę zaraz po porodzie.. teraz udało mi się zajść w ciążę. Cieszę się bardzo lecz tamte traumatyczne wspomnienia zostały. Tak bardzo się boję że znów coś pójdzie nie tak..
Bądź dobrej myśli. Mojej koleżanki dziecko zmarło po porodzie. Urodziła rok później zdrowa córeczkę ♥️
Mamy nie powinny przeżywać śmierci swoich dzieciatek 😭
 
Do góry