reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta hcg 5t6d

Dołączył(a)
8 Lipiec 2022
Postów
11
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Wiem ze temat wałkowany aczkolwiek nie trafiłam na podobny przypadek jak u mnie aby czegoś się dowiedzieć.
Według @ dziś 5t6d ciąży, będąc w 4 tygodniu trafiłam do szpitala z podejrzeniem CP przez znaczna ilość płynu w zatoce douglasa, wykonali laparoskopię i okazało się ze się mylili, na drugi dzień pojawił się pęcherzyk w macicy Malutki ale się pojawił, a płyn który był usuniety dzień wcześniej pojawił się ponownie (płyn surowiczy). Dodam ze czuje się dobrze, plamienia nie było i nie ma.
Nadzieje wróciły, do momentu wykonywania bety.
07.04 - 9531,3
07.06 - 15586,0
07.08 - 24466,2
Pierwsze usg mam w poniedziałek 11ego bo będąc w szpitalu powiedzieli mi ze nie ma sensu robić szybciej bo i tak nic nie będzie. Poszłabym najchętniej jutro ale mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma szans na wizytę w weekend.
Moje pytanie czy są tu kobietki które były w podobnej sytuacji z podobna beta i ciąża przebiegła pomyślnie czy mam się już nastawić na najgorsze?
 
reklama
A czy pęcherzyk który według lekarza w 4tyg był taki to bardzo odbiegał od normy?
Przy takich wartościach bety ona ma prawo nie podwajać się już w takim tempie jak na początku :)
Odkąd pęcherzyk jest widoczny w macicy to teraz wyznacznikiem dobrze rozwijającej się ciąży jest usg :)
 

Załączniki

  • IMG_0691.JPG
    IMG_0691.JPG
    87,4 KB · Wyświetleń: 56
Dziękuje Ci za odpowiedz bo wariuje już w oczekiwaniu na ta wizytę, mam nadzieje ze usłyszę już na niej bicie serduszka i ze wszystko jest dobrze ❤️

Jeśli pójdzie coś nie tak to chyba serce mi pęknie…. 3 lata starań u pierwsza „udana” próba
 
reklama
reklama
Do góry