reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta-hcg

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2018
Postów
56
Dziewczyny robiłam betę w poniedziałek i było 34828 a dziś w środę wynik 45110
To dobry przyrost?
Jestem w połowie 7tygodnia
 
reklama
Też potwierdzę. Sama padłam ofiarą niewiedzy w tej dziedzinie. Zbadałam bete na pózniejszym etapie 9 tc i byłam przerażona że przyrost nie był odpowiedni. Od razu lekarza i dziewczyny na forum mi powiedzieli, że powyżej wartości 6 tys. oraz uwidocznionej akcji serca na USG nie bierze się pod uwagę już bety. :)
 
Witam wszystkich :) możecie mi pomoc w interpretacji ? Ja już się gubię w tym wszystkim . Pierwsza betę robiłam 12.02 wynik wynosił 6802 mlU/ml byłam wtedy w 4 tygodniu i 4 dniu, dziś powtórzyłam betę jestem teraz w 6 tygodniu i 4 dniu i jej przyrost to 91498 mlU/ml. Czy wszystko jest dobrze czy powinnam się martwić ? Dziękuje i pozdrawiam :)
 
reklama
Witam wszystkich :) możecie mi pomoc w interpretacji ? Ja już się gubię w tym wszystkim . Pierwsza betę robiłam 12.02 wynik wynosił 6802 mlU/ml byłam wtedy w 4 tygodniu i 4 dniu, dziś powtórzyłam betę jestem teraz w 6 tygodniu i 4 dniu i jej przyrost to 91498 mlU/ml. Czy wszystko jest dobrze czy powinnam się martwić ? Dziękuje i pozdrawiam :)

Myślę, że powinno być wszystko OK. Już przy takich wynikach wysokich beta tak szybko nie rośnie i nie będzie tak bardzo przyrastać jak na początku :)
 
reklama
Do góry