reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost BHCG

Dołączył(a)
4 Marzec 2020
Postów
6
Dziewczyny, 28.02 byłam u gin po zrobieniu testu który okazał się pozytywny, w usg wyszło ze jest pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy widoczny, w jego wnętrzu stwierdzono obecność zarodka o wym CRL 3mm. Czyli 5,5 tyg.z okresu 6,4tydz Gin skierowała na bhcg ponieważ nie słychać było bicia serca. Zrobiłam betę w dniu 29.02 wynik 18144,87 natomiast powtórzyłam ja w dniu 03.03 wynik 24399,99 trochę mnie martwi niski przyrost. Mam się czym martwić? To moja pierwsza ciąża, w sobotę mam dopiero wizytę, niby to za 3 dni a dla mnie wieczność 😬
 
reklama
Rozwiązanie
Niestety nie udało się.. miałam poronienie farmakologiczne 😢 Na samym początku ciąży przeszłam ciężką grypę, gin od samego początku nastawiała mnie na taki finał, choroba bardzo obciąża organizm😔do tego odbyłam podróż służbowa, samolotem ( nie wiem czy to miało wpływu na rozwój ciąży ) Mam jeszcze jedno pytanie do was dziewczyny, kiedy można starać się ponownie, gin twierdzi, że już za miesiąc, czy to dobry pomysł? Jakie macie doświadczenia? Jestem skołowana.. a tak bardzo chciałam zostać mamą.
Jeśli nie było łyżeczkowania to prawdopodobnie Twój organizm potraktuje ciąże jak zwykłą miesiączkę. Ja poroniłam w 6tyg 30/09. W szpitalu nie zgodziłam się na łyżeczkowanie, organizm sam się bardzo ładnie oczyścił. Miałam długie cykle...
Beta już nie przyrasta tak szybko przy dużych wartościach takich jak Twoje :) a serduszko można i nawet dopiero w 8 tc zobaczyć - dużo kobietek o tym pisało ze tak miały i wszystko było Ok. Nie ma co się stresować na zapas :)
 
Beta na takich poziomach już nie przyrasta tak szaleńczo jak przy niższych, nie martwiłabym się, że przyrost jest mały. Cierpliwie poczekaj, serduszko się pojawi, zdarza się, ciąża młodsza niż z ostatniej daty okresu z powodu przesuniętej owulacji, a wiele kobiet musi czekać nawet do 8 tygodnia na serduszko 💪
 
Dziewczyny, 28.02 byłam u gin po zrobieniu testu który okazał się pozytywny, w usg wyszło ze jest pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy widoczny, w jego wnętrzu stwierdzono obecność zarodka o wym CRL 3mm. Czyli 5,5 tyg.z okresu 6,4tydz Gin skierowała na bhcg ponieważ nie słychać było bicia serca. Zrobiłam betę w dniu 29.02 wynik 18144,87 natomiast powtórzyłam ja w dniu 03.03 wynik 24399,99 trochę mnie martwi niski przyrost. Mam się czym martwić? To moja pierwsza ciąża, w sobotę mam dopiero wizytę, niby to za 3 dni a dla mnie wieczność 😬

I jak po wizycie ?
 
Niestety nie udało się.. miałam poronienie farmakologiczne 😢 Na samym początku ciąży przeszłam ciężką grypę, gin od samego początku nastawiała mnie na taki finał, choroba bardzo obciąża organizm😔do tego odbyłam podróż służbowa, samolotem ( nie wiem czy to miało wpływu na rozwój ciąży ) Mam jeszcze jedno pytanie do was dziewczyny, kiedy można starać się ponownie, gin twierdzi, że już za miesiąc, czy to dobry pomysł? Jakie macie doświadczenia? Jestem skołowana.. a tak bardzo chciałam zostać mamą.
 
Niestety nie udało się.. miałam poronienie farmakologiczne 😢 Na samym początku ciąży przeszłam ciężką grypę, gin od samego początku nastawiała mnie na taki finał, choroba bardzo obciąża organizm😔do tego odbyłam podróż służbowa, samolotem ( nie wiem czy to miało wpływu na rozwój ciąży ) Mam jeszcze jedno pytanie do was dziewczyny, kiedy można starać się ponownie, gin twierdzi, że już za miesiąc, czy to dobry pomysł? Jakie macie doświadczenia? Jestem skołowana.. a tak bardzo chciałam zostać mamą.
Witaj.Mialam poronienie w październiku 2019 a już w grudniu zaszłam w ciążę.Obecnie mam 6 miesięcznego malucha ,całego i zdrowego_Ogolnie słyszałam o 3 miesiącach odpoczynku od ciąży ale pewnie to zależy np od tego czy była łyżeczkowania macica.U mnie jak widać bardzo szybko zaszłam w ciążę i wszystko było ok.Powodzenia
 
reklama
reklama
Niestety nie udało się.. miałam poronienie farmakologiczne 😢 Na samym początku ciąży przeszłam ciężką grypę, gin od samego początku nastawiała mnie na taki finał, choroba bardzo obciąża organizm😔do tego odbyłam podróż służbowa, samolotem ( nie wiem czy to miało wpływu na rozwój ciąży ) Mam jeszcze jedno pytanie do was dziewczyny, kiedy można starać się ponownie, gin twierdzi, że już za miesiąc, czy to dobry pomysł? Jakie macie doświadczenia? Jestem skołowana.. a tak bardzo chciałam zostać mamą.

Bez łyżeczkowania to prawda, możesz od razu :)
 
Do góry