reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Niski przyrost BHCG

Rozwiązania
0
Dziewczyny, 28.02 byłam u gin po zrobieniu testu który okazał się pozytywny, w usg wyszło ze jest pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy widoczny, w jego wnętrzu stwierdzono obecność zarodka o wym CRL 3mm. Czyli 5,5 tyg.z okresu 6,4tydz Gin skierowała na bhcg ponieważ nie słychać było bicia serca. Zrobiłam betę w dniu 29.02 wynik 18144,87 natomiast powtórzyłam ja w dniu 03.03 wynik 24399,99 trochę mnie martwi niski przyrost. Mam się czym martwić? To moja pierwsza ciąża, w sobotę mam dopiero wizytę, niby to za 3 dni a dla mnie wieczność 😬

reklama

Paula265

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Beta już nie przyrasta tak szybko przy dużych wartościach takich jak Twoje :) a serduszko można i nawet dopiero w 8 tc zobaczyć - dużo kobietek o tym pisało ze tak miały i wszystko było Ok. Nie ma co się stresować na zapas :)

MatkaFrankowaPanikara

Matka Frankowa
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Beta na takich poziomach już nie przyrasta tak szaleńczo jak przy niższych, nie martwiłabym się, że przyrost jest mały. Cierpliwie poczekaj, serduszko się pojawi, zdarza się, ciąża młodsza niż z ostatniej daty okresu z powodu przesuniętej owulacji, a wiele kobiet musi czekać nawet do 8 tygodnia na serduszko 💪

kasiaa91

Rozwiązania
0
Dziewczyny, 28.02 byłam u gin po zrobieniu testu który okazał się pozytywny, w usg wyszło ze jest pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy widoczny, w jego wnętrzu stwierdzono obecność zarodka o wym CRL 3mm. Czyli 5,5 tyg.z okresu 6,4tydz Gin skierowała na bhcg ponieważ nie słychać było bicia serca. Zrobiłam betę w dniu 29.02 wynik 18144,87 natomiast powtórzyłam ja w dniu 03.03 wynik 24399,99 trochę mnie martwi niski przyrost. Mam się czym martwić? To moja pierwsza ciąża, w sobotę mam dopiero wizytę, niby to za 3 dni a dla mnie wieczność 😬
I jak po wizycie ?

Rozwiązania
0
Niestety nie udało się.. miałam poronienie farmakologiczne 😢 Na samym początku ciąży przeszłam ciężką grypę, gin od samego początku nastawiała mnie na taki finał, choroba bardzo obciąża organizm😔do tego odbyłam podróż służbowa, samolotem ( nie wiem czy to miało wpływu na rozwój ciąży ) Mam jeszcze jedno pytanie do was dziewczyny, kiedy można starać się ponownie, gin twierdzi, że już za miesiąc, czy to dobry pomysł? Jakie macie doświadczenia? Jestem skołowana.. a tak bardzo chciałam zostać mamą.

K

Kasia 77

Gość
Niestety nie udało się.. miałam poronienie farmakologiczne 😢 Na samym początku ciąży przeszłam ciężką grypę, gin od samego początku nastawiała mnie na taki finał, choroba bardzo obciąża organizm😔do tego odbyłam podróż służbowa, samolotem ( nie wiem czy to miało wpływu na rozwój ciąży ) Mam jeszcze jedno pytanie do was dziewczyny, kiedy można starać się ponownie, gin twierdzi, że już za miesiąc, czy to dobry pomysł? Jakie macie doświadczenia? Jestem skołowana.. a tak bardzo chciałam zostać mamą.
Witaj.Mialam poronienie w październiku 2019 a już w grudniu zaszłam w ciążę.Obecnie mam 6 miesięcznego malucha ,całego i zdrowego_Ogolnie słyszałam o 3 miesiącach odpoczynku od ciąży ale pewnie to zależy np od tego czy była łyżeczkowania macica.U mnie jak widać bardzo szybko zaszłam w ciążę i wszystko było ok.Powodzenia

89karola80

Rozwiązania
0
Ja pierwsza ciąże poronilam w lipcu 2019, a we wrześniu 2019 zaszłam ponownie :) aktualnie zaczynam 28 tc. Dużo zdrowia i spokoju dla Was 🌷 powodzenia ❤

reklama

kasiaa91

Rozwiązania
0
Bez łyżeczkowania to prawda, możesz od razu :)

Paulinad

Rozwiązania
0
To zależy od organizmu są kobiety które nawet nie doczekają 1 miesiączki bo już są w ciąży a są kobiety które np muszą czekać dłużej wszystko zależy jak macica jest przygotowana na nowa ciąże a to już indywidualne nie martw się wkoncu się uda. A przeziębienie przechodziłaś w którym dniu cyklu?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Plamienie, niski przyrost bhcg... czy to koniec? Potrzebuję porady 101
S Za mały przyrost beta HCG Ciąża, poród, połóg 16
Wiktoria_W Czy Beta hcg zbyt wolno przyrasta? Potrzebuję porady 13
I Wzrost beta hcg. Potrzebuję porady 27
N Bardzo niskie BETA Potrzebuję porady 14
M Przyrosty BhCG poniżej normy, pęcherzyk w macicy. Proszę o pomoc. Potrzebuję porady 24
EwelinaW Czy to początek najgorszego, niski przyrost beta Potrzebuję porady 6
nattallia96 niski przyrost beta hcg Potrzebuję porady 6
Madamerokssa Niski przyrost Bety? 6tydzien ciąży Potrzebuję porady 1
M Niski przyrost beta HCG Ciąża, poród, połóg 21
K Niski przyrost beta HCG Potrzebuję porady 18
D Plamienia i niski przyrost bthcg Ciąża, poród, połóg 19
I Niski przyrost beta-hcg Potrzebuję porady 9
A Niski przyrost bety w 6 tygodniu. Ciąża, poród, połóg 58
A Niski przyrost hcg na poziomie >50000 Ciąża, poród, połóg 15
Hellheaven1910 Niski przyrost Hcg 6 tydzień Ciąża, poród, połóg 15
Malamonka1894 Niski przyrost Beta HCG w 8 tygodniu ciąży Potrzebuję porady 17
M Spadek prodesteronu niski przyrost beta hcg Potrzebuję porady 12
P Beta hcg niski przyrost Potrzebuję porady 28
T Niski przyrost beta Hcg .. Potrzebuję porady 91
P Niski przyrost Beta HCG Potrzebuję porady 7
K 7 tc niski przyrost beta hcg Potrzebuję porady 10
L Niski przyrost beta hcg Potrzebuję porady 3
M Przyrost bety-za niski ??? :( Staramy się 39
O niski przyrost BETA HCG - zmartwiona Potrzebuję porady 41
batonik24 Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ???? Ciąża, poród, połóg 111
P Pomocy niejadek i niski przyrost wagi Żywienie dzieci - porady 0
I Za niski progesteron? Potrzebuję porady 3
L niski wynik bety Potrzebuję porady 8
K Niski estradiol, a owulacja Staramy się 0
KlaudiaD55 Beta hcg Potrzebuję porady 5
P Niski progesteron a dawka duphastonu Potrzebuję porady 9
Stelle Niski poziom beta HCG Potrzebuję porady 33
S Niski wynik AMH Staramy się 5
H Niski poziom magnezu Ciąża, poród, połóg 2
K Ciąża- niski poziom hcg Potrzebuję porady 32
S Niski progesteron.. Potrzebuję porady 9
S Niski prgesteron Sierpniowe mamy 2020 1
Iwonka09089 Niski poziom beta hcg Potrzebuję porady 170
karolina201997 Wysoka wolna beta hcg i niski poziom PAPPA Potrzebuję porady 3
K Niepokojąco niski wynik bety HCG Potrzebuję porady 32
M Tempo wzrostu, wzrost roczniaka, czy to nie za mało? Ile cm ma roczne dziecko Potrzebuję porady 14
C Niski poziom cukru. Cukrzyca typu 1 Ciąża, poród, połóg 1
M 6 tc beta hcg niski wzrost Potrzebuję porady 5
A Krwawienie w ciąży 10tc i niski poziom luteiny. Potrzebuję porady 3
A Niski nastolatek, hormon wzrostu Mamy nastolatków 12
E Niski wzrost betahcg. Pomocy... Potrzebuję porady 52
T Niski progesteron, pilnie potrzebna porada Potrzebuję porady 19
L Niski poziom energii życiowej, a macierzyństwo. Potrzebuję porady 5
M Niski progesteron Potrzebuję porady 4