reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski puls w ciazy

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 438
Cześć. Ostatnio natknęłam się na informacje, że w ciąży puls powinien być wyższy, nawet do 90. Tym czasem mój puls jest podbny jak przed ciąża, wynosi w spoczynku 65-75 max. Wieczorami nawet potrafi spac do 58. Zastanawiam się, czy ma to jakiś wpływ na dziecko? Do ginekologa idę za tydzień. Oczywiście poruszę z nim ten temat. Obecnie jestem w 14+5
 
reklama
Tez mialam puls w okolicach 60/70, przy tym niskie cisnienie i nie dzialo sie nic zlego. Oczywiscie z lekarzem mozesz porozmawiac ale mysle ze nie masz sie czym martwic
 
Cześć. Ostatnio natknęłam się na informacje, że w ciąży puls powinien być wyższy, nawet do 90. Tym czasem mój puls jest podbny jak przed ciąża, wynosi w spoczynku 65-75 max. Wieczorami nawet potrafi spac do 58. Zastanawiam się, czy ma to jakiś wpływ na dziecko? Do ginekologa idę za tydzień. Oczywiście poruszę z nim ten temat. Obecnie jestem w 14+5
Ja tez tak mam. I nie widze w tym nic złego. Czasem puls mam wyzszy, najczesciej po posilku, lub wysilku fizycznym. Jestem 14+1
 
reklama
Cześć. Ostatnio natknęłam się na informacje, że w ciąży puls powinien być wyższy, nawet do 90. Tym czasem mój puls jest podbny jak przed ciąża, wynosi w spoczynku 65-75 max. Wieczorami nawet potrafi spac do 58. Zastanawiam się, czy ma to jakiś wpływ na dziecko? Do ginekologa idę za tydzień. Oczywiście poruszę z nim ten temat. Obecnie jestem w 14+5
Cześć, temat trochę stary, a chciałam spytać jak się sprawa rozwiązała, wszystko dobrze? Bo tez mam aktualnie puls w okolicach 75, a na samym początku miałam wysoki, nawet czasem ponad sto. Jestem w 7+5
 
Do góry