reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski Wynik bety? Pomocy…

Pęcherzyk bedzie widoczny gdzies okolo tysiąca. Zależy tez czy lekarz ma dobry sprzęt.
We wtorek prawdopodobnie jeszcze nic nie będzie widoczne, więc tylko się zestresujesz. Poczekaj do końca tygodnia i wtedy idź do lekarza.
Właśnie wiem, zapisywałam się szybko bo się bardzo boję że to CP, Ale teraz wiem że to i tak nie ma sensu, bo mi jeszcze nie powie…
 
reklama
Dziękuję 🥰 dam znać napewno, a Tobie się udało?
Jeszcze nie. Cp była w maju i miałam podany mtx. Potem wiadomo- 6 miesięcy przerwy. Teraz ponawiamy starania ...
Na forum dużo dziewczyn pisało że im się udało po cp zajść w zdrową ciążę także głowa do góry ❤️😘
 
Dzisiejsza beta 564.
Czyli
6.12 - 56
9.12- 220
11.12- 564

Dziewczyny bo ja widzę światło w tunelu. Co myślicie ?
Jeszcze nie. Cp była w maju i miałam podany mtx. Potem wiadomo- 6 miesięcy przerwy. Teraz ponawiamy starania ...
Na forum dużo dziewczyn pisało że im się udało po cp zajść w zdrową ciążę także głowa do góry ❤️😘
trzymam za Ciebie kciuki 🧡
 
Byłam dzisiaj na wizycie, bo byłam wcześniej umówiona zanim miałam świadomość niskich wyników.
Powiedział że jajniki i jajowody czyste a w macicy widzi mały pęcherzyk i że na ten moment wszystko wygląda dobrze. Mam znowu zrobić wyniki i przyjść w piątek.

Także trzymajcie kciuki. Na CP to nie wygląda. ;)
 
reklama
Byłam dzisiaj na wizycie, bo byłam wcześniej umówiona zanim miałam świadomość niskich wyników.
Powiedział że jajniki i jajowody czyste a w macicy widzi mały pęcherzyk i że na ten moment wszystko wygląda dobrze. Mam znowu zrobić wyniki i przyjść w piątek.

Także trzymajcie kciuki. Na CP to nie wygląda. ;)
Super, jeszcze raz gratulacje i nudnych 9m-cy 🤞☺️
 
Do góry