reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski Wynik bety? Pomocy…

Malinowa_-

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Grudzień 2023
Postów
885
Cześć dziewczyny, nie wiem czy się martwić czy może wszystko jest ok.
Okres spóźnił mi się trzy dni, zrobiłam test i jest kreska. Widoczna ale nie bardzo czerwona. Poszłam na betę 4 dni po i wyszło 56, po kolejnych 3 dniach wynik to 220. Dziś 6 dzień spóźnienia miesiączki.
Czy wszystko jest ok czy to za słaby wynik jak na taki czas. Jajeczkowanie miałam 20 dni temu. Wiem dokładnie kiedy. Mój cykl trwa 26 dni.
Dodam że jestem po jednej ciąży pozamacicznej. Jednak wtedy wszystko wyglądało inaczej- ból, krwawienia, biegunka. Teraz jest ok tylko czuję dół brzucha. Dzięki za pomoc.
 
reklama
A skąd pewność co do owulacji? Miałaś monitoring? Jeżeli tak to wynik jest stanowczo za mały. Aczkolwiek przyrost jest dobry.
 
Mam bardzo regularne miesiączki i czuję jak mam owulację. Więc tak mi się po prostu wydaje, nie miałam monitoringu…
Co może znaczyć taki niski wynik po takim czasie? Nie ukrywam że się martwię
 
Owulacja mogła się przesunąć (nie miałaś monitoringu więc nie ma pewności kiedy dokładnie była). Masz dobry przyrost, więc na ten moment wszystko jest ok. Możesz dla spokoju zrobić jeszcze jeden przyrost, a gdy beta będzie pow. 1000 iść na usg żeby potwierdzić umiejscowienie pęcherzyka w macicy. Trzymam kciuki 🤞
 
Dziękuję 🙏🏻 Czyli jak w poniedziałek zrobię bete wynik powinien już być na poziomie 400-500?
We wtorek mam wizytę bo strasznie spanikowałam po doświadczeniach z CP. Nie chciałabym powtórki i 3 tygodni w szpitalu i kolejnego doła..
 
Dziękuję 🙏🏻 Czyli jak w poniedziałek zrobię bete wynik powinien już być na poziomie 400-500?
We wtorek mam wizytę bo strasznie spanikowałam po doświadczeniach z CP. Nie chciałabym powtórki i 3 tygodni w szpitalu i kolejnego doła..
Zgadza się. Beta w pierwszym okresie podwaja się średnio co 48h. Wtorek to może (ale nie musi) być jeszcze trochę za wcześnie na uwidocznienie pęcherzyka w macicy.
 
Dziękuję 🙏🏻 Czyli jak w poniedziałek zrobię bete wynik powinien już być na poziomie 400-500?
We wtorek mam wizytę bo strasznie spanikowałam po doświadczeniach z CP. Nie chciałabym powtórki i 3 tygodni w szpitalu i kolejnego doła..
We wtorek prawdopodobnie jeszcze nic nie będzie widoczne, więc tylko się zestresujesz. Poczekaj do końca tygodnia i wtedy idź do lekarza.
 
reklama
Do góry