reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta HCG 6 tydzień

Dołączył(a)
29 Styczeń 2020
Postów
1
Cześć,
6 stycznia zrobiłam test ciążowy, pokazał wyraźne dwie kreski, 8 stycznia poszłam na badanie i mój poziom beta HCG wyniósł 2199. Powtórzyłam badanie dopiero 16 stycznia i wtedy wynik był 15865. 20 stycznia byłam u ginekologa, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym, ale brak zarodka. Lekarz powiedział, żebym zrobiła badanie beta HCG jeszcze raz w odstępie 48h. 21 stycznia wynik badania wyniósł 29845, a 23 stycznia 32714. To bardzo mały przyrost... 24 stycznia poszłam do ginekologa, pojawił się zarodek z bijącym serduszkiem i okazało się, że to wczesniejsza ciąża niż się wydawało czyli 6 tydzień ciąży i 2 dni. To moja pierwsza ciąża i bardzo się obawiam. Lekarz zalecił poczekać 2 tygodnie i jesli wszystko będzie w porządku to zrobimy nieinwazyjne badania prenatalne. Czy któraś z Was spotkała się z taką sytuacją? Co może być powodem tak niskiego przyrostu?
Pozdrawiam
 
reklama
Witam również jestem ciekawa dalszej historii. U mnie wygląda beta hcg 32dc 21.12 1046. 35dc 22.12 1750, 37dc 24.12 2500, 39 dc 27.12 3200. Lekarze twierdzili na początku że jest pęcherzyk nawet zarodek teraz marzą mi czekać do 30.12 zrobić ponownie beta hcg. A ja sie zamartwiam. Dwa poronienia przed 12 laty. Synek 11 lat i córeczka in vitro 2.5 roku. Mówili ze sama w ciążę nie zajde A teraz niespodzianka na święta i tyle lęku teraz
 
reklama
Witam również jestem ciekawa dalszej historii. U mnie wygląda beta hcg 32dc 21.12 1046. 35dc 22.12 1750, 37dc 24.12 2500, 39 dc 27.12 3200. Lekarze twierdzili na początku że jest pęcherzyk nawet zarodek teraz marzą mi czekać do 30.12 zrobić ponownie beta hcg. A ja sie zamartwiam. Dwa poronienia przed 12 laty. Synek 11 lat i córeczka in vitro 2.5 roku. Mówili ze sama w ciążę nie zajde A teraz niespodzianka na święta i tyle lęku teraz
Witaj co u ciebie ?
 
Do góry