reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta HCG w 12tc

Hej, odebrałam dzisiaj wyniki badań beta HCG i strasznie się przeraziłam. W 12tc mam betę na poziomie 10,92 iU/l , przy wynikach nie mam niestety podanych wartości referencyjnych, a porównując z wartościami norm podanymi w internecie ten wynik wydaje się strasznie niski :( czy któraś z was miała podobną sytuacje?
Ja na 1 prenatalnych które są w około 12tc miałam bete 50. KochAne beta rośnie do pewnego momentu później już spada :)
 
reklama
No właśnie 50 a 10 to jednak dużo różnica, dlatego tak się denerwuje :( a u mnie tez 12tc
No ale to wiesz zależy od sytuacji, dni OM i wgl wiele czynników wpływa na bete zwłaszcza w 12 tc. Ja mogłam być wtedy 11+ a Ty jesteś 12+ a tydzień to już duża różnica. Serce bije, dziecko żyje ja bym się nie doszukiwała czarnych scenariuszy. Na każdym etapie ciąży lubi wyskoczyć jakaś nieścisłość
 
No ale to wiesz zależy od sytuacji, dni OM i wgl wiele czynników wpływa na bete zwłaszcza w 12 tc. Ja mogłam być wtedy 11+ a Ty jesteś 12+ a tydzień to już duża różnica. Serce bije, dziecko żyje ja bym się nie doszukiwała czarnych scenariuszy. Na każdym etapie ciąży lubi wyskoczyć jakaś nieścisłość
Po świętach mam USG więc pewnie wszystko się wyjaśni :)
 
Do góry